Moti për të dielën dhe të hënën

E publikuar: 19/11/2023 00:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Intervale më të gjata me diell parashihen për ditën e diel dhe të hënë.

Temperaturat do të luhaten nga 1 gradë celsius deri në 6 gradë celsius, gjatë ditës së diel.

Ndërsa, temperaturat shënojnë rritje deri në 12 gradë celsius e 13 gradë celsius, të hënën.

Të reshurat e shiut rikthehen nga dita e martë.