LDK sot mban Kuvendin Zgjedhor

E publikuar: 19/11/2023 07:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të mbajë kuvendin e 10 zgjedhor.

Ky kuvend do të mbahet në sallën e sporteve në Pallatin e Rinisë dhe do të nisë në orën 10:00.

Mediet mund të marrin pamje në fillim të punimeve, si dhe fjalimin e Lumir Abdixhiku. Gjithashtu, pas përmbylljes së procesit zgjedhor kryetari i LDK-së deklarohet për medie

Ndërsa në orën 17:00 LDK mban Konventën Programore ku do të shpalosen 100 zotimet.