Lokale
120 mijë euro investime në hapësirat gjelbëruese të Gjilanit
Shkolla Fillore e qytetit në Kaçanik lëshon dokumente me gabime drejtshkrimore (Foto)
Nënshkruhet marrëveshja për rrugë të reja në Kaçanik
Zonat në Ferizaj e Gjilan që nesër do të kenë reduktime
Prishtina nesër teston sistemin e Alarmimit
Kryetari i Kaçanikut për mediet gjermane: “Nuk jemi qytet i ekstremizmit fetar”
Haziri: Javën e ardhshme nisin investimet në ndërtim të rrugëve të Gjilanit në vlerë prej 3.5 milionë euro
Suspendohen 3 oficerë doganorë në Drejtorinë rajonale të Mitrovicës
Aksident në Veterrnik, bllokohet komunikacioni
Kaçaniku me objekt të ri të QKMF-së (Foto)
Nata e bombardimeve dhe krimet e përgjakshme serbe në Gjilan
Aksident i rëndë në Skenderaj, lëndohen pesë persona
Në Kosovë rikthehet “gripi i derrit”
Tiranë, operacioni “Mustang”, ja dëshmitë e prostitutave
Historia e shtëpive-shkolla në Kosovën e kohës së Millosheviqit
Kryetari i Prizrenit ia kishte besuar detyrën inspektorit të akuzuar për vepër penale
Ndihmojeni Albulenën me vetëm një SMS
Vitin e ardhshëm nis ndërtimi i hekurudhës nëntokësore në Ferizaj (VIDEO)
Rrëfimi i një burri, viktimë e dhunës seksuale gjatë luftës
Gjilan: Arrestohen dy mjekë për vdekjen e pacientes pas lindjes
Shkolla e Hashim Thaçit bëhet me objekt të ri (Video)
I vihet gurthemeli Spitalit Pediatrik – Kirurgjik, donacion i Emirateve të Bashkuara
Partia FJALA dënon sulmin e dytë terrorist mbrenda gjashtë ditëve në Turqi
Mitrovica dhe Gjakova mbesin sot pa rrymë
Pesë të arrestuar për shpëlarje parash
INFRAKOS investon në Kaçanik
Policia shpëton plakun që tentoi të bëj vetëvrasje
Dëmtohen katër vetura të EULEX-it!
Bllokohet magjistralja Prishtinë-Hani i Elezit
Rruga shqetëson qytetarët në Kaçanik (Foto)
Merrë flakë një objekt i Kishës Katolike në Prizren
Shembull i mirë nga pagesa e tatimit në pronë (Foto)
Grupi “Fortuna” mban gjallë rock-un në Kaçanik
Bursa për studentët e Kaçanikut
Komuna e Kaçanikut investon mbi 27 mijë euro në krijimin e hapësirave gjelbëruese
Jeta e një të verbri, mes paragjykimeve dhe normalitetit
Kaçaniku ndër komunat më transparente, sipas KDI
Mbushet Batllava, turbullohet Badoci
Sekondat në semaforët e Prishtinës, problem serioz
Reciprociteti i paefekt
Guri i gjetur në Kaçanik me mbishkrime të lashta
KEDS-i lë në terr xhaminë kryesore në Kaçanik (Foto)
Në Kaçanik reshje të vazhdueshme, por pa përmbytje
Kaçaniku nderon dëshmorët në Epopenë e Lavdishme të UÇK-së
Një i plagosur në Ferizaj
Gruaja e ministrit Krasniqi: Vetura ishte e imja, jo e Memlit
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari