Bota & Rajoni
63 mjekë kanë ndërruar jetë nga coronavirusi në Itali
Ishte me leukemi por doli edhe pozitiv në testin me Covid-19, kërkoi nga mjekët që ta shpëtojnë jetë dikujt tjetër, me 27 mars ndërron jetë 30 vjeçari
Bota pp lufton kundër pandemisë Koronavirus, ndërsa 25 të rinjë britanikë organizojnë nejë me muzikë në shpi!
Edhe Moska është futur në karantinë
Në Amerikë numri i të vdekurve nga coronavirusi vazhdon të rritet me shpejtësi dhe ka arritur në rreth 2500, Trump nuk merr masa rigoroze
Ministri gjerman gjendet i vdekur afër Frankfurtit
Dr Fauci: Koronavirusi mund të vrasë deri në 200 mijë amerikanë
Deri tash janë 31.776 të vdekur në gjithë botën nga Koronavirus
756 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite në Itali
Nga Kina: Po bëjnë gabime në SHBA dhe Evropë që nuk po i vendosin maskatë
“E shëruara” 81 vjeçare e kronavirusit vdes disa orë pasi u shfaq në videon e duartrokitjes me doktorët
Tjetër ditë e zezë për Italinë/ Shkon në mbi 10000 numri i të vdekurve
Ekspertët japin verdiktin nëse ushtria kineze apo amerikane krijoi COVID-19 si bio-armë
Shënon 260 viktima të reja të koronavirusit për 24 orë, në Britani
Bildt: Sërbia bëri ‘filma’ kur ndihmat erdhën nga Kina, por Vuçiqi jo edhe për  BE-në
E tmerrshme/ Italia shifra rekord, 969 vdekje në 24 orët e fundit
Gjermania shënon rritje të vdekjeve nga koronavirusi por përsëri ato nuk kalojnë 0.7%, teston 500,000 njerëz në javë
Me kufij të mbyllur hermetikisht shkaku i koronavirusit, BE-ja shënon 25-vjetorin e marrëveshjes së Shengenit
Arsyeja e përhapjës së virusit Korona, 3 milionë punëtorë mbesin pa punë në Amerikë
“E pabesueshme”, ish-ministri i Brendshëm italian nxjerr videon: Si po e prodhonin në laborator kinezët koronavirusin që 2015. Interpelancë urgjente me…
Trump befason me parashikimin për kohën e “hapjes së bizneseve në SHBA”, të mbyllura shkaku i coronavirusit
Tërmeti 7.6 në Rusi, ja si u përjetua nga banorët dridhja e tokës nën këmbët e tyre (Foto+Video)
Zyrtari i Texas sfidon koronavirusin: Të vjetrit më mirë do të vdisnin sesa të lejonin që Covid-19 të dëmtojë ekonominë e SHBA
E dhimbshme: Në Spanjë, ushtria gjen të vdekur pleqtë të braktisur në azile
India do të izolohet plotësisht
Një 13-vjeçare vdes nga coronavirusi në Panama
601 viktima në 24 orët e fundit në Itali
Doktori që e vizitoi rezulton me koronavirus, del përgjigjja e testit të parë për Angela Merkel
Situata deri tani nga koronavirusi! Gati 340 mijë të infektuar në të gjithë botën, rastet rriten në SHBA
Zagrebi goditet nga një tërmet i fuqishëm
Do dilte fshehurazi nga konvikti për të blerë pije për ditëlindje, bie nga kati i tretë dhe ndërron jetë 19-vjeçarja
Në Turqi rritet numëri i të vdekurve nga virusi Korona
767 të vdekur nga virusi Korona në Spanjë
Vetëm deri me 3 prill do të zgjasin masat e bllokimit në Itali
Lufta me koronavirusin, Trump: Do ta mundim armikun e padukshëm
Banka Qendrore Evropiane, 750 miliardë euro për të luftuar koronavirusin
Skenar i tmerrshëm për Iranin: Numri i vdekjeve mund të shkojë në mbi 3 milionë
Ndërron jetë japonezi që qëllimisht kishte përhapur coronavirusin, mjekët i kishin propozuar vetizolim – ai kishte shkuar nëpër bare
Gjermanët thonë se nuk ia shesin firmën Trumpit, nëse zhvillojnë vaksinën do ia japin tërë botës
Trump e pranon: Kam bërë testin për koronavirus, po pres rezultatet…
OBSh: Gjejini, izolojini, testojini dhe trajtojini të gjitha rastet për ta thyer zinxhirin e Korona virusit
Corona bën që të vuajë ekonomia e Europës
Shefi i diplomacisë italiane: E konfirmoi, nuk kemi të infektuar të rinj në “zonën e kuqe” nga Korona virusi.
Presidenti Trump pezullon fluturimet nga Evropa për në SHBA
Taksat dhe këstet e kredisë të qytetarëve pezullohen nga Italia
“60 deri në 70 për qind në Gjermani mund të infektohen me coronavirus”
Turqia konfirmon rastin e parë me koronavirus
Kështu përhapet Korona virusi
Çmimet e naftës bien shkaku i virusit Korona
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari