Bota & Rajoni
​Rreth 900 të vdekur nga COVID-19 në Meksikë
​Kanye West nuk mbështet Trumpin
OKB: Sulmet siriane dhe ruse në Idlib përbëjnë krime lufte
Zvicra e ka të vështirë t’i kontrollojë se a po e respektojnë izolimin të kthyerit nga vendet me rrezikshmëri nga COVID-19
Autobusi bie nga ura dhe përfundon në ujë, të paktën 21 persona të vdekur e 15 të plagosur
Mosha mesatare e pacientëve të infektuar me koronavirus në SHBA është ulur me 15 vite
ShBA tërhiqet zyrtarisht nga OBSH
Johnny Depp: Kur isha 14 vjeç kisha provuar çdo drogë që ekziston
Vuçiq për dialogun: Do të na bëjnë presion për të humbur
Australia me 6.6 milionë banorë do të karantinohet përsëri
3 të vdekur dhe 30 të plagosur nga përplasja e dy trenave
Mbytet një 60-vjeçare në plazhin e Durrësit
14 ditë karantinë për kosovarët që kthehen në Gjermani
​Mbi 200.000 të infektuar me koronavirus në Afrikën e Jugut
BE përjeton rënien më të keqe ekonomike që nga Lufta e Dytë Botërore
Koronavirusi në Shqipëri, dy viktima, 74 raste të reja dhe 42 të shëruar në 24 orët e fundit
Murtaja në Kinën Veriore paralajmëron sëmundje të vjetra
SHBA, 130 mijë të vdekur nga Covid-19
Covid-19, 208 raste të reja dhe 8 vdekje në Itali
​Japonia ndihmon Kosovën me 700 mijë dollarë në sektorin e shëndetësisë
6,6 milionë qytetarë futen karantinë në Australi
Kufijtë e Shqipërisë, të hapur për shtetasit shqiptarë dhe të huaj
Kosovari mbytet në detin e Durrësit
Tre persona vdesin nga Covid-19 në Shqipëri
Publikohet bilanci 24 orësh i viktimave dhe rasteve të reja të koronavirusit në Shqipëri
Drejtori kosovar i OBSH-së thotë se izolimi duhet të jetë strikt dhe rigoroz
Greqia mbyllI kufijtë me Serbinë, ja si reagon Daçiq
​Covid-19, vdes doktori Hysni Shkjaut
​Kroaci: Rezultatet preliminare tregojnë për fitore të HDZ-së
Sunday Times: Kina kishte gjetur koronavirusin 7 vjet më parë
Bilanc shqetësues! Virusi kthehet frikshëm në Ballkan
Shkencëtarët: COVID-19 transmetohet përmes ajrit, OBSH duhet të ndryshojë rekomandimet
Zbulohet vrima e zezë 8 mijë herë më e madhe se ajo që njohim
Ish-kryespiuni britanik: Koronavirusi, rezultat i eksperimenteve
​Netanyahu: Izraeli në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të COVID-19
Trump për Coronavirusin: 99 për qind e rasteve në SHBA janë “të padëmshme”
Irani regjistron shifrën më të lartë ditore të vdekjeve nga Covid-19
Shqipëria “hap dyert” për sezonin turistik 2020
Mjeku Kalo: Shqetësuese rritja e rasteve me Covid-19 te të rinjtë nën 35 vjeç
Gjithsej 3 mijë e 611 raste aktive me koronavirus në Maqedoni
Aksident trafiku në Tiranë, lëndohen dy shoferët e makinave
19 vjet nga marrëveshja për paqe mes Maqedonisë dhe kryengritësve shqiptarë
Koreja e Veriut thotë se nuk e ka në plan rifillimin e negociatave bërthamore me Amerikën
Drejtori i një banke në Elbasan pozitiv me covid19
Italia regjistroi 235 raste të reja dhe 21 viktima nga koronavirusi
6 persona të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë Veriore, 147 raste të reja
Publikohet numri i viktimave nga koronavirusi brenda një dite në Angli
Kosovarët mbushin plazhet e Sarandës dhe Velipojës
19 vdekje në 8 ditë prej koronavirusit në Shqipëri
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari