“Vipat e Bllokut” sulmojnë Viola Spiron, reagon nëna e saj

30.12.2016 22:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Vipat e Bllokut” sulmojnë Viola Spiron, reagon nëna e saj

“Vipat e Bllokut” nuk rreshtin së postuar foto të personazheve publike që kanë bërë ndërhyrje kirurgjikale. Kësaj radhe “viktima” ka qenë Viola Spiro ku në qendër ka qenë ndryshimi i saj tek dhëmbët.

Por një koment jo të zakonshëm ka bërë mamaja e saj, Brunilda Spiro e cila është irrituar shumë nga kjo gjë. Ajo u drejtohet administratorëve të kësaj faqeje, se të paktën të postojnë fotot e atyre që kanë bërë ndërhyrje kirurgjikale me të vërtetë, e jo të ekzagjeroni dhe jo të bëjnë njerëzit me defekte kur ata nuk kanë.

Ajo shkruan gjithashtu se është përpjekur që t’u mësojë vajzave të tyre që në këtë botë ka njerëz të mirë, por sipas saj pasojat e përpjekjeve që ata të jetojnë në këtë Botë janë të mëdha. Duke folur ashtu si çdo nënë do të fliste kur vajza e saj, ajo ka kërkuar që të mos ta shqetësojnë vajzën e saj pasi nuk ka bërë asnjë ndërhyrje kirurgjikale. Komenti i nënës së Viola Spiros

 

“Lëreni rehat çupën time, vetëm dhëmbët ka rregulluar pak, mishin e dhëmbëve siç ia ka bërë Zoti dhe unë i ka përsëri dhe ju i bëni njerëzit me komplekse. Ju ia keni vënë në dukje këtë gje si defekt, kur në fakt aty e ka lezetin më shumë , te buzëqeshja e veçantë.

E keni nxjerrë edhe herë tjetër këtë foto, pasi e kish postuar vetë çupa, pasi i kish rregulluar dhëmbët dhe e tha vetë. Ju nxirrni ato që kanë bërë vërtet meqë trumbetoni se jeni të vërtetë, por jo t’ bëni njerëzit me defekte ku nuk kanë. Po ju them diçka që më del nga zemra si nënë, mos e trazoni kot vajzën time se është si e ka bërë nëna, sepse nuk ka nevojë për asnjë ndërhyrje, se i keni rënë në qafë kot, nëse ka bërë, gjilpëra ju bëfshin, por meqë i bini në qafë kot, ju bëfshin juve gjilpëra, jo për plastikë, po ndryshe…

 

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”