VIDEO/ Çmenduri në Tiranë, hyn kundravajtje, dhunon shoferin tjetër që s’i hapte rrugën

E publikuar: 28/03/2024 22:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

TIRANË – Një sherr ka ndodhur ditën e djeshme në në rrugën “Teodor Keko” në Astir, ku një shofer i cili kishte hyrë kundravajtje, ka dhunuar dhe fyer një shofer tjetër, pasi ishte futur me makinën e tij në rrugën në fjalë konform sinjalistikës rrugore dhe nuk po tërhiqej.

Shoferi i dhunuar është një i ri nga Berati dhe momenti i dhunës është bërë i njohur për publikun përmes një videoje në rrjetin social “Facebook”.

Agresori, i cili mund të identifikohet vetëm me targën e mjetit që drejtonte, AC 101 DG, përveç dëmtimeve në trup, gjithashtu ka dëmtuar dhe mjetin e te riut beratas, ndërkohë që pas kryerjes së aktit të dhunshëm është larguar me shpejtësi nga vendi ku ndodhi ngjarja.