Sa më e vjetër aq më e bukur diva e famshme (Foto)

E publikuar: 11/03/2016 09:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka 51 vjet dhe duket sikur t’i kishte 20 më pak, është aktore e zonja, bile edhe vajzë e Bondit. Bëhet fjalë për aktoren Monica Bellucci, për të cilën ditë më parë u tha se është e jona

Monica Belluci edhe një herë tregoi stilin e saj elegant derisa merrte pjesë në një shfaqje speciale filmike në kuadër të Festivalit ndërkombëtar të filmit në Majami, të mërkurën mbrëma.

Vajza e Bondit, bukuroshja 51-vjeçare ishte veshur me një fustan të zi, të cilin e kishte shoqëruar me taka të larta. Mediat botërore e quajnë atë simbol të bukurisë italiane.

32035D1700000578-0-Monica_Belluci_once_again_showcased_her_elegant_style_as_she_att-m-7_1457597785226

320CA3EE00000578-0-image-a-4_1457597617230