Rrëfimi i Florës: A ma fal burri im këtë mëkat?

E publikuar: 02/09/2017 15:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Përshëndetje stafi, jam Flora:

Emri im është Flora, vij nga një fshat por jetoj që sa kohë në Gjermani. Unë e kam burrin tim i cili punon në Gjeramni në një baushtellë. Ai normalisht që lodhet por nuk është që e dua dhe që më kënaq sado që punon dhe më shëtitë.

Ai zgjohet herët në mëngjes për ta filluar punën, unë ngadal i bëjë punët e shtëpisë dhe fëmijet i qoj në shkollë. Burri im vie von dhe thuajse fëmijet vijnë vetëm një orë para se të vjen burri.

Një ditë mbete vetëm e thirra një komshi aty afër, më të flasim që moti dhe rrijm shpesh por atë ditë e thirra jo për kafe por për tjetër gjë, për seks.

Ai erdhi u siguruam që ti mbyllim mirë dyertë dhe po të më thirrte burri do ti thoja që më prit pak aty ku je sepse nuk jam në banesë. Hym brenda shtëpisë dhe filluam me puthje u nxehem ashtu vazhduam për disa minuta mandej filuam të elektrizohemi dhe më tepër.

Filluam të zhvishemi dhe e nisëm edhe seksin. Ishte fantastike ajo ditë, nuk do e harroj. Burri im po pjekej në diell derisa unë po kënaqej me tjetrin në shtëpi pa e ditur ai.

Burri im ma jep më shumë se gjysmën e rrogës mua, më do shumë ai por edhe unë e mashtroj sepse nuk e dua fare vetëm e mbaj sa me thënë jam e martuar dhe falë fëmijëve.

Me komshiun e kemi lën prap të bëm seks bisedojmë çdo natë me të, rrëfen Flora për Gazeta NewBorn.