Raporti i fundit: Edhe 1 mijë e 480 raste të reja me COVID-19

E publikuar: 29/07/2022 13:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Edhe 1 mijë e 480 raste me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga MSH.

Fatmirësisht, në 24 orët e fundit nuk është konfirmuar asnjë viktimë.

Rezultatet vijnë pas 3 mijë e 702 testimeve.

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!