Michael Douglas edhe 6 muaj jetë

E publikuar: 13/03/2016 11:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Aktori i famshëm amerikan, Michael Douglas mund të jetë në muajt e fundit të jetës.

Lajmet nga Amerika tregojnë se Douglas ka përsëritje të kancerit në gjuhë dhe se nëse kjo konfirmohet ai nuk mund të jetojë më shumë se 6 muaj, transmeton Infosot.

Douglas e kishte mposhtur të njëjtën sëmundje më parë dhe se rikthimi i saj do të ishte fatale. Aktori 71 vjeçar thuhet se e ka pranuar rëndë këtë lajm.