Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto

29.04.2018 10:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto

Këngëtarja postoi disa foto intime me deputetin kosovar Haxhi Shala.

Tash ajo po tregon se ndarja nga Haxhiu, e ka lënduar tepër.
Këtë e ka bërë të ditur në Instagram nëpërmjet kësaj fotografie.

Përmes disa fotografive që kanë rrjedhur në media, pretendohet se deputeti i Nismës, Haxhi Shala, edhe pse i martuar, është në lidhje dashurie me një këngëtare e cila jeton në Gjermani.Shala në një prononcim për Gazetën Metro e ka mohuar këtë, duke thënë se i ka parë raportimet, dhe të gjitha sipas tij janë spekulime.I pyetur nëse e njeh këngëtaren në fjalë, ai ka thënë se ato fotografi të realizuara me të, mund të jenë bërë nëpër aktivitete politike, ngase, sipas tij, ai si politikan bën shumë foto me përkrahës të tij, edhe pse shumicën prej tyre nuk i njeh.Edhe pse këngëtarja që ka publikuar fotot, ka të njëjtin mbiemër me deputetin Shala, ky i fundit, thotë se nuk e ka familjare.Këngëtarja Angelina Shala, ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet bashkë me deputetin e Nisma për Kosovën, dhe në përshkrim të fotove ka shkruar ‘Me të dashurin tim’.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hyn në funksionim sistemi i informacionit për lëshimin e karbonit industrial

Hyn në funksionim sistemi i informacionit për lëshimin e karbonit industrial

Pas debatit të fortë me Antonelën, Big Mama lë shtëpinë e Big Brother VIP

Pas debatit të fortë me Antonelën, Big Mama lë shtëpinë e Big Brother VIP

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për fundjavën

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për fundjavën

Hekurudhë me shpejtësi 600 km/h

Hekurudhë me shpejtësi 600 km/h

Yllka Gashi: Hyrja në listën e ngushtë për Oscar veçse është historike (VIDEO)

Yllka Gashi: Hyrja në listën e ngushtë për Oscar veçse është historike (VIDEO)

“Zgjoi” vazhdon për “Oscar”, futet në listën e ngushtë bashkë me 14 filma tjerë ndërkombëtarë

“Zgjoi” vazhdon për “Oscar”, futet në listën e ngushtë bashkë me 14 filma tjerë ndërkombëtarë

Pekini mirëpret sportistët të marrin pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore

Pekini mirëpret sportistët të marrin pjesë në Lojërat Olimpike Dimërore

Ishin LIVE, gazetari godet me shpullë kolegun e tij (VIDEO)

Ishin LIVE, gazetari godet me shpullë kolegun e tij (VIDEO)

Publikohet libri  i bardhë mbi përparimin demokratik të Hong-Kongut sipas parimit “Një vend, dy sisteme”

Publikohet libri i bardhë mbi përparimin demokratik të Hong-Kongut sipas parimit “Një vend, dy sisteme”

Fifi dhe Graniti nisin një lidhje sekrete pas daljes nga shtëpia (Foto)

Fifi dhe Graniti nisin një lidhje sekrete pas daljes nga shtëpia (Foto)

Gjinekologu i rremë ‘gënjen’ dhjetra gra me ekzaminime vaginale në kamera online (Fotot)

Gjinekologu i rremë ‘gënjen’ dhjetra gra me ekzaminime vaginale në kamera online (Fotot)

10 golat më të mirë n’Champions, Messi i pari

10 golat më të mirë n’Champions, Messi i pari

Zbulohet një specie e re orkideje

Zbulohet një specie e re orkideje

Mega projekti i devijimit të ujit. Përfitojnë 140 milionë njerëz

Mega projekti i devijimit të ujit. Përfitojnë 140 milionë njerëz

PSG-ja e rigjen rrugën e fitores ndaj Monacos, por Messi dështon sërish të shënojë në ligë

PSG-ja e rigjen rrugën e fitores ndaj Monacos, por Messi dështon sërish të shënojë në ligë

FFK arrin marrëveshje për prodhimin e orëve zvicerane të personalizuara

FFK arrin marrëveshje për prodhimin e orëve zvicerane të personalizuara