Krujë: 42-vjeçarja e lindi foshnjën në banesë, e futi në qese dhe e hodhi në lumë

E publikuar: 18/03/2024 20:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një 42-vjeçare është arrestuar në Krujë për veprën penale “Vrasja e foshnjës”.

Ajo dyshohet se e ka lindur foshnjën në banesën e saj në Tapizë të Krujës dhe duke pretenduar se e ka lindur të vdekur, e ka futur në qese e më pas e ka hedhur në lumë, shkruan Abcnews.al, transmeton Klankosova.tv.

“Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, thuhet tutje në njoftimin e policisë.