Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

31.07.2020 23:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo ndodh vetëm në Kinë: Shembet trotuari, çifti bie në gropë – (Video)

Një kamerë përgjimi në qytetin kinez të Chongqing kapi një moment të tmerrshëm kur trotuari u shemb dhe gëlltiti dy persona, por fatmirësisht ata mbijetuan.

Videoja është bërë disa ditë më parë dhe ka shokuar shumë në mediat sociale. Ajo tregon dy persona që ecin me qetësi përgjatë rrugës, derisa papritmas shembet trotuari.

Çifti u shpëtuan nga një ekip zjarrfikësve dhe u dërguan në spital. Gruaja shpëtoi me një dëmtim të këmbës, të shtypur nga një gur, ndërsa burri pësoi një dëmtim të vogël në kokë, raporton New York Post.

Shkaku i kolapsit është ende nën hetim, megjithëse besohet se rrëshqitja e dheut ishte gjithashtu për shkak të shirave të dendura në Kinë.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8567565/Shocking-moment-two-pedestrians-swallowed-sinkhole-pavement-suddenly-collapses-China.html#v-4339617563115368753

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

Harris Kelmendi përjashtohet nga puna, flet avokati i tij

Harris Kelmendi përjashtohet nga puna, flet avokati i tij

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Latifi për Gjykatën Speciale: Të mos lejojmë që UÇK-ja të hidhet në ankand e të tregtohet me të

Latifi për Gjykatën Speciale: Të mos lejojmë që UÇK-ja të hidhet në ankand e të tregtohet me të

Tash e tri ditë nuk është në shtëpi, babai e raporton të zhdukur vajzën

Tash e tri ditë nuk është në shtëpi, babai e raporton të zhdukur vajzën

Vdes aktori i njohur

Vdes aktori i njohur

Skoci – Çeki, ndeshja e parë e ditës së sotme në EURO 202

Skoci – Çeki, ndeshja e parë e ditës së sotme në EURO 202

Mevlani: Do të zgjidhja prapë Ledjanën përpara Antonelës

Mevlani: Do të zgjidhja prapë Ledjanën përpara Antonelës

Barcelona synon transferimin e De Ligt

Barcelona synon transferimin e De Ligt

Eriksen: Faleminderit të gjithëve, nuk do të dorëzohem

Eriksen: Faleminderit të gjithëve, nuk do të dorëzohem