Këto janë çiftet e çerekfinales

E publikuar: 20/03/2015 12:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Në Nyon ka filluar ceremonia e tërheqjes së shortit të fazës çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Barcelona, Real Madrid, Bayern Munich, Juventus, Atletico Madrid, Paris Saint-Germain, Monaco dhe Porto, jannë në gare.

Dhe, pas pak do ta mësojmë se kush me kë do të takohet në rrethin tjetër të garë. Zeri.info ju sjell shortin në kohë reale.

Çiftet:

PSG – Barcelona

Atletico Madrid – Real Madrid

Porto – Bayern Munich

Juventus – Monaco