A mund ta arrestojë Belgjika Frrokun?! Flet avokatja belge
Për kë bie këmbana e Rupert Neudeck-ut?
Grabovci: Gjykatës s’i frikësohemi, Ushtria punë e kryer
Gjërat më të çmendura që kanë ndodhur ndonjëherë
Prokurori i plagosur, vriten pengmarrësit (Foto)
Tahiri në Bruksel, presion për zbatimin e marrëveshjeve
U kthyen 3 mijë emigrues ilegal, deri në fund të viti, priten edhe 7 mijë të tjerë
Kosovari godet stjuardesën e EasyJet, aterim i dhunshëm në Romë
Kombinimi alkool – pije energjike shumë i rrezikshëm
Hoxhaj takon ambasadorin izraelit, në agjendë thelimi i bashkëpunimit
Megan Fox poza seksi dhe përgjigje ndaj kritikëve
ISIS-i humbet bastionin kryesor në Irak
Pse dhemb seksi dhe si t’ia dilni me atë?
I gjithë qyteti jeton në këtë pallat
Amber Rose para shitjes së librit “Si të jesh një bushtër e keqe”
Enver Hasani dhe stafi i tij paguajnë 7,500 euro për ta mësuar gjuhën (Dokument)
Edhe serbët kërkojnë kthimin e Listës Serbe në institucione
Berisha: Shesheli, xhelati i shqiptarëve duhej të ishte në qeli
Rihanna konfirmon: Nuk jam në lidhje me Leon
Trupi i saj me bikini çdo ditë po pushton internetin
Këto janë fytyrat më të bukura (Foto)
Bie në provim gjyqësia serbe: Në rigjykim “Çakallët”, që kryen krime mbi shqiptarët
Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Beogradin, i domosdoshëm
Selami i Tunës –atyre që po shpifin… (Foto)
Shpërthen baba i Valon Behramit, hiqeni lloçin pastaj flisni për djalin tim
ROSU ia mësyjnë Veriut?
Ismet Abdullahu i AAK-së u përlesh me dy persona (Video)
IPKO prezanton rezultatet financiare për TM4 dhe arritjet kryesore të vitit 2014
Së paku 2600 vende të reja pune në vit nga grantet e Ministrisë së Bujqësisë
Ushtrinë e Kosovës, Serbia e çon në Këshill të Sigurimit
Pozicionet seksuale, cilat preferojnë femrat dhe meshkujt (Foto +18)
Stuhi të fuqishme godasin Evropën veriore
Përpjekjet e fundit deri në mesnatë, në bisedimet bërthamore
VALA, ka lansuar ofertën e saj verore
Në shtrat me Angelen! (Foto)
Mesazhet e ashpra të FMN-së për Isa Mustafën
Beogradi ende pa qëndrim për rastin e Sheshelit
Kylie merr shembull nga motra e saj, Kim Kardashian I Foto
Uria dhe dehidratimi i trupit japin dhembje koke
Shkollën ‘Ismail Luma’ në Lipjan e merr uji (Foto)
Xavi: Nuk kam firmosur me Al Sadd
Qytetarët: S’ka aspak siguri në Kosovë
Emocionojnë në duetin seksi
Bieber ankohet për jetën si VIP (Foto)
Shtëpia e saj duket normale, por strehimi është një sekret që shemb vizitorët (Foto)
Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi
Morena Taraku (Klip)
Blerimi bëhet babë, e pagëzon me emër të madh
A duhet të dalin kështu 17 vjeçaret? (Foto)
TË FUNDIT