Prokurori i plagosur, vriten pengmarrësit (Foto)

Prokurori i plagosur, vriten pengmarrësit (Foto)

Siç raportojnë mediat turke prokurori është plagosur ndërsa pengmarrësit janë vrarë në aksionin e Policisë [...]

Tahiri në Bruksel, presion për zbatimin e marrëveshjeve

Tahiri në Bruksel, presion për zbatimin e marrëveshjeve

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri ka udhëtuar për në Bruksel, ku do të takohet me [...]

U kthyen 3 mijë emigrues ilegal, deri në fund të viti, priten edhe 7 mijë të tjerë

U kthyen 3 mijë emigrues ilegal, deri në fund të viti, priten edhe 7 mijë të tjerë

E kishin lënë Kosovën me shpresën që të gjenin një jetë më të mirë në [...]

Kosovari godet stjuardesën e EasyJet, aterim i dhunshëm në Romë

Kosovari godet stjuardesën e EasyJet, aterim i dhunshëm në Romë

Nuk ka përfunduar në kohën e paraparë fluturimi prej Gjenevës në Prishtinë. Kjo pasi që [...]

Kombinimi alkool – pije energjike shumë i rrezikshëm

Kombinimi alkool – pije energjike shumë i rrezikshëm

Një studim i kryer nga studiuesit e Institutit për Kërkime Sociale në Universitetin e Michigam [...]

Hoxhaj takon ambasadorin izraelit, në agjendë thelimi i bashkëpunimit

Hoxhaj takon ambasadorin izraelit, në agjendë thelimi i bashkëpunimit

Kryetari i Komisionit për Punë të Jashtme, Enver Hoxhaj ka pritur sot në Prishtinë ambasadorin [...]

Megan Fox poza seksi dhe përgjigje ndaj kritikëve

Megan Fox poza seksi dhe përgjigje ndaj kritikëve

Megan Fox ka pozuar për numrin e fundit të revistës “Harper’s Bazaar Arabia”, ku ka [...]

ISIS-i humbet bastionin kryesor në Irak

ISIS-i humbet bastionin kryesor në Irak

Forcat ushtarake irakiane kanë marrë qytetin e Tikritit, bastionin i xhihadistëve të ISIS-it prej disa [...]

Pse dhemb seksi dhe si t’ia dilni me atë?

Pse dhemb seksi dhe si t’ia dilni me atë?

Kushtet mjekësore, disa ilaçe dhe anatomia juaj mund të bëjë që seksi të ju dhemb. [...]

I gjithë qyteti jeton në këtë pallat

I gjithë qyteti jeton në këtë pallat

Në qytetin e vogël Whittier në Alaskë, ku bie deri në 6 metra borë çdo [...]

Amber Rose para shitjes së librit “Si të jesh një bushtër e keqe”

Amber Rose para shitjes së librit “Si të jesh një bushtër e keqe”

Amber Rose nuk ndalet me befasia. Përveç fotove të fundit është duke e publikuar një [...]

Enver Hasani dhe stafi i tij paguajnë 7,500 euro për ta mësuar gjuhën (Dokument)

Enver Hasani dhe stafi i tij paguajnë 7,500 euro për ta mësuar gjuhën (Dokument)

Kreu i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani me stafin e tij do ti kthehen [...]

Edhe serbët kërkojnë kthimin e Listës Serbe në institucione

Edhe serbët kërkojnë kthimin e Listës Serbe në institucione

Zyrtarë serbë, të cilët punojnë në institucionet e Kosovës, po u bëjnë thirrje përfaqësuesve të [...]

Berisha: Shesheli, xhelati i shqiptarëve duhej të ishte në qeli

Berisha: Shesheli, xhelati i shqiptarëve duhej të ishte në qeli

“Rikthimi ne qeli i xhelatit te shqiptareve Vojisllav Sheshel, nje vendim per t’u pershendetur!”, shkruan [...]

Rihanna konfirmon: Nuk jam në lidhje me Leon

Rihanna konfirmon: Nuk jam në lidhje me Leon

Rihanna po korr sukses në fushën e show biznesit dhe se nuk ka kohë për [...]

Trupi i saj me bikini çdo ditë po pushton internetin

Trupi i saj me bikini çdo ditë po pushton internetin

Modelja amerikane, 23 vjeçarja Abigail Ratchford, popullaritetin e saj e fitoi në sajë të rrjeteve sociale, [...]

Këto janë fytyrat më të bukura (Foto)

Këto janë fytyrat më të bukura (Foto)

Një program kompjuterik ka ‘pikturuar’ ato që vlerësohen si fytyrat më të bukura në botë [...]

Bie në provim gjyqësia serbe: Në rigjykim “Çakallët”, që kryen krime mbi shqiptarët

Bie në provim gjyqësia serbe: Në rigjykim “Çakallët”, që kryen krime mbi shqiptarët

Gjykata e Apelit në Beograd anuloi vendimin për nëntë anëtarët e grupit paramilitar “Çakallët”, të [...]

Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Beogradin, i domosdoshëm

Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Beogradin, i domosdoshëm

Kushtëzimi i vazhdimit të dialogut me Serbinë me zbatimin e marrëveshjeve të arritura që po [...]

Selami i Tunës –atyre që po shpifin… (Foto)

Selami i Tunës –atyre që po shpifin… (Foto)

Nga dita që u dha lajmi për skandalin që ka ndodhur në mes Tunës dhe [...]

Shpërthen baba i Valon Behramit, hiqeni lloçin pastaj flisni për djalin tim

Shpërthen baba i Valon Behramit, hiqeni lloçin pastaj flisni për djalin tim

Ragipi Behrami ka shpërthyer në akuza për Gani Koscin dhe Qeverinë e Kosovës, pas deklaratave [...]

ROSU ia mësyjnë Veriut?

ROSU ia mësyjnë Veriut?

Njësitë elite të Policisë së Kosovës ROSU bashkë me EULEX-in dhe zyrtarë tjerë ligjorë do [...]

Ismet Abdullahu i AAK-së u përlesh me dy persona (Video)

Ismet Abdullahu i AAK-së u përlesh me dy persona (Video)

(I plotësuar) - Agron Borovci, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës ka [...]

IPKO prezanton rezultatet financiare për TM4 dhe arritjet kryesore të vitit 2014

IPKO prezanton rezultatet financiare për TM4 dhe arritjet kryesore të vitit 2014

IPKO sot i ka prezantuar rezultatet financiare për tremujorin e fundit të vitit 2014. Dhe [...]

Së paku 2600 vende të reja pune në vit nga grantet e Ministrisë së Bujqësisë

Së paku 2600 vende të reja pune në vit nga grantet e Ministrisë së Bujqësisë

Së paku 2600 vende të reja të punës do të hapen këtë vit në sektorin [...]

Ushtrinë e Kosovës, Serbia e çon në Këshill të Sigurimit

Ushtrinë e Kosovës, Serbia e çon në Këshill të Sigurimit

Serbia është e interesuar për paqe e stabilitet në Kosovë, por është kundër formimit të [...]

Pozicionet seksuale, cilat preferojnë femrat dhe meshkujt (Foto +18)

Pozicionet seksuale, cilat preferojnë femrat dhe meshkujt (Foto +18)

Pozicionet seksuale jo domosdoshmërisht pëlqehen njëlloj nga femrat dhe nga meshkujt. Ka disa pozicione ama [...]

Stuhi të fuqishme godasin Evropën veriore

Stuhi të fuqishme godasin Evropën veriore

Stuhi të fuqishme e kanë goditur pjesën veriore të Evropës të martën, përfshirë Gjermaninë dhe [...]

Përpjekjet e fundit deri në mesnatë, në bisedimet bërthamore

Përpjekjet e fundit deri në mesnatë, në bisedimet bërthamore

Negociatorët nga Irani dhe 6 fuqitë botërore, gjenden në ditën e fundit të bisedimeve, pasi ballafaqohen [...]

VALA, ka lansuar ofertën e saj verore

VALA, ka lansuar ofertën e saj verore

Pas lansimit të ofertës më të re të VALA-s me bonuse në rimbushje, është evidentuar [...]

Në shtrat me Angelen! (Foto)

Në shtrat me Angelen! (Foto)

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini ka publikuar një fotografi në rrjetin social instagram. Në këtë [...]

Mesazhet e ashpra të FMN-së për Isa Mustafën

Mesazhet e ashpra të FMN-së për Isa Mustafën

Kosovën e presin sfida të mëdha këtë vit. Rritja e punësimit, ulja e varfërisë dhe [...]

Beogradi ende pa qëndrim për rastin e Sheshelit

Beogradi ende pa qëndrim për rastin e Sheshelit

Autoritetet në Serbi kanë reaguar pas vendimit të Tribunalit të Hagës për Krime të Luftës, [...]

Kylie merr shembull nga motra e saj, Kim Kardashian I Foto

Kylie merr shembull nga motra e saj, Kim Kardashian I Foto

Vetëm pak ditë pasi u kritikua për fotografitë provokuese të postuara në rrjete sociale, Kylie [...]

Uria dhe dehidratimi i trupit japin dhembje koke

Uria dhe dehidratimi i trupit japin dhembje koke

Gjakderdhjet trunore, tumoret në tru, meningjiti, infeksionet e sinuseve apo të fytit janë ndër arsyet [...]

Shkollën ‘Ismail Luma’ në Lipjan e merr uji (Foto)

Shkollën ‘Ismail Luma’ në Lipjan e merr uji (Foto)

Shkolla fillore ‘Ismail Luma’ në Lipjan është rrethuar e gjitha me ujë, si pasojë e [...]

Xavi: Nuk kam firmosur me Al Sadd

Xavi: Nuk kam firmosur me Al Sadd

Me t'u kthyer nga Gjiri Persik, ku qëndrojë për disa ditë, 35-vjecari dha se kishte [...]

Qytetarët: S’ka aspak siguri në Kosovë

Qytetarët: S’ka aspak siguri në Kosovë

Vrasjet në përgjithësi, sidomos e pjesëtarëve të sigurisë si ajo e Shemsi Gashit, e cila [...]

Emocionojnë në duetin seksi

Emocionojnë në duetin seksi

Gjatë eventit “iHeartRadio Music Awards 2015” një nga performancat e cila ka lënë pa fjalë [...]

Bieber ankohet për jetën si VIP (Foto)

Bieber ankohet për jetën si VIP (Foto)

E ka nisur karrierën muzikore në moshë fare të re dhe këtë e konsideron si [...]

Shtëpia e saj duket normale, por strehimi është një sekret që shemb vizitorët (Foto)

Shtëpia e saj duket normale, por strehimi është një sekret që shemb vizitorët (Foto)

A keni ndonjë koleksion që e keni mbajtur me dashuri në zemrën tuaj? Monedha, karta, foto [...]

Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi

Jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi

Ka dhënë dorëheqjen këtë të martë nga posti i drejtorit të përgjithshëm të Policisë së [...]

Morena Taraku (Klip)

Morena Taraku (Klip)

https://www.youtube.com/watch?v=3mQEFBQW8N8&app=desktop [...]

Blerimi bëhet babë, e pagëzon me emër të madh

Blerimi bëhet babë, e pagëzon me emër të madh

Blerim Xhemajli është bërë baba. Ky është lajmi që vetë futbollisti shqiptar e konfirmon sot [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari