Jenna Jenovich, kjo modele superseksi (FOTO)

E publikuar: 14/02/2016 14:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Jenna Jenovich është emri i amerikanes me prejardhje serbe që të lë pa fjalë me bukurinë dhe linjat e saj.

Modelja me origjinë serbe, ka 17 vite që jeton në SHBA atje ku e ka marrë edhe nënshtetësinë amerikane.

Jenna është bërë fytyrë reklamuese për kompani të njohura në Amerikë ku reklamon preparatet për lëkurë të shëndetshme.

Por më të mirë se lëkurën duket se e ka edhe trupin duke qenë e “rrumbullakosur” para dhe mbrapa

TË FUNDIT