InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

09.12.2020 07:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

InfoSot hap konkurs për pranimin e tre (3) agjentëve të marketingut.

Kandidatët që aplikojnë për pozitën agjentë marketingu duhet të kenë të pakten 1-2 vite përvojë pune preferohet që ta njohin gjuhën angleze.

Kushtet:

Të ketë përvojë pune në shitje dhe prezantim
Të ketë shkathtësi të mira komunikuese

Kualifikimi:

Aftësi të mira negocimi dhe bashkëpunimi
Të ketë diplomë universitare, preferohet në fushën e marketingut
Të ketë përvojë në fushën e marketingut së paku dy vite
Të njohë gjuhen angleze (e preferueshme)
Të ketë patentë shofer – kategoria B
Forma e pagesës dhe orari:

Arritja e objektivave mujore të përcaktuara
Orari i punës është plotësisht fleksibil dhe pa kohë të caktuar
Dokumentacioni dhe mënyra e aplikimit:

CV-në së bashku me dokumentacionin përcjellës mbi shkollimin dhe përvojën e punës
Letër motivuese
Letër referencat

Për të kërkuar formularin për aplikim duhet të dërgoni CV apo të dhënat tuaja personale me foto përmes e-mail adresës sonë redaksia@infosot.com

Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi” / Prishtinë. T: +38649 323333 f: facebook: https://web.facebook.com/pg/Infosotcom www.infosot.com

Mund të aplikojnë edhe ata persona qe janë në marrëdhënie pune tjetër, por dëshirojnë që të përfitojnë edhe nga një punë e dytë.

Aplikimi është i hapur deri më 30 Dhjetor 2020.

Vetëm kandidatët potencial do të konktaktohen për intervistim.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mustafa: Si LDK nuk kemi koment negativ për deklaratat e Gërvalles

Mustafa: Si LDK nuk kemi koment negativ për deklaratat e Gërvalles

LDK e konsideron të ndërlikuar çështjen e padisë ndaj Serbisë për gjenocid

LDK e konsideron të ndërlikuar çështjen e padisë ndaj Serbisë për gjenocid

Hisen Berisha: Kadri Veseli e ka takuar shumë shpesh Rugovën në rezidencën e tij në Velani

Hisen Berisha: Kadri Veseli e ka takuar shumë shpesh Rugovën në rezidencën e tij në Velani

Milanoviq ironizon me Serbinë e zemëruar

Milanoviq ironizon me Serbinë e zemëruar

Raporti i ShBA-së: Kosova ka nevojë për një Ligj të ndryshuar për lirinë fetare

Raporti i ShBA-së: Kosova ka nevojë për një Ligj të ndryshuar për lirinë fetare

Subvencionimi i pagave nga shteti: Ekzekutohen pagesat e para nga ministria e Financave

Subvencionimi i pagave nga shteti: Ekzekutohen pagesat e para nga ministria e Financave

Tahiri i AAK-së për programin qeverisës të Kurtit: Nuk u përgjigjet pritjeve të qytetarëve

Tahiri i AAK-së për programin qeverisës të Kurtit: Nuk u përgjigjet pritjeve të qytetarëve

Kurti: Rritja e buxhetit për FSK-në do të jetë prioritet edhe në vitet e ardhshme

Kurti: Rritja e buxhetit për FSK-në do të jetë prioritet edhe në vitet e ardhshme

Ekspertët e pavarur të OBSh-së: Pandemia Covid-19 mund të ishte shmangur

Ekspertët e pavarur të OBSh-së: Pandemia Covid-19 mund të ishte shmangur

Ministri Mehaj priti në takim drejtorin e AKI-së, flasin për koordinim të ngushtë ndërinstitucional

Ministri Mehaj priti në takim drejtorin e AKI-së, flasin për koordinim të ngushtë ndërinstitucional

​Abdixhiku takohet me ambasadorin Rohde, përmend liberalizimin e vizave

​Abdixhiku takohet me ambasadorin Rohde, përmend liberalizimin e vizave

Republika Sërpska nuk i tërheq dekoratat për kriminelët e luftës

Republika Sërpska nuk i tërheq dekoratat për kriminelët e luftës

Hradinaj akuzon ministrin Mehaj: Po u ndalon makinat gjeneraleve te Ushtrisë

Hradinaj akuzon ministrin Mehaj: Po u ndalon makinat gjeneraleve te Ushtrisë

Katër të vdekur dhe 113 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Katër të vdekur dhe 113 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Vaksinohen 750 persona mbi moshën 65 vjeçare – Bardhi: Për shkak të interesimit kemi shtuar stafin

Vaksinohen 750 persona mbi moshën 65 vjeçare – Bardhi: Për shkak të interesimit kemi shtuar stafin

Deputetët kërkojnë nga kreu i AKI-së informacione për incidentin me alpinistët në veri e “non-paperin”

Deputetët kërkojnë nga kreu i AKI-së informacione për incidentin me alpinistët në veri e “non-paperin”