Ekskluzive: Xhirimi ku shihet Oliver Ivanoviq më 16 qershor 1999 (VIDEO)

E publikuar: 16/06/2015 18:30
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Info Magazine ju sjell sot një rrëfim ekskluziv për luftën të gazetares dhe përkthyeses nga Mitrovica, Nexhmie Kllokoqi, e cila punoi me shume ekipe të huaja që mbuluan Kosovën, përfshirë edhe një televizion japonez, më 1998 dhe 1999.

Në xhirim shihet Oliver Ivanoviq, i cili u thotë gazetarëve japonezë që shqiptarët nuk mund të kalojnë në pjesën veriore.