E tepron Sasa, del vetëm me të brendshme!

E publikuar: 30/04/2018 14:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Përveç tjerash pa dyshim është zgjedhje dhe vendim i secilit njeri se si ai ajo do duket në pamjen e tij, saj.

Edhe aktorja me anë të kësaj fotografie ka treguar se ndjehet rehat dhe mirë me vetën po kështu se si ajo ka përzgjedh të bëjë publike këtë fotografi.

Adriana tregon edhe linjat e përsosura që ajo ka edhe pse është një nënë ku vajza e madhe saj është 17 vjeçe.

Adriana është një person që ka thyer këto tabu ajo jeton jetën ashtu se si ndihet e që duket si një vajzë e re e me plot sharmë.