Fotolajm
Haradinaj: Sot në parlament është kthyer Rrahman Morina e UDBA
Trupi i pajetë i ish-Presidentit mbërrin të martën në Tiranë
Ramosaj rreth dërgimit të ujit për analiza: I lus qytetarët mos të shqetësohen, gjendja është nën kontroll
Musliu-Shoshi: Para aplikimit, Gërvalla duhej ta takonte delegacionin e Asamblesë Parlamentare të KE-së
Nis darka joformale në Berlin ndërmjet Kurtit, Vuçiqit dhe Lajçakut, flitet për takim të ri më 13 maj
Tahiri: Qeveria nuk ka temë më të rëndësishme nacionale se sa përfundimi i Ligjit të Pagave
Protestuesit gjuajnë poqa elektrike para objektit të KEDS-it
Thyhet gota në Ballkanin e Hapur, Rama: Syri i keq e ka të pamundur të marrë veten (Video)
Kosovari ndërton autoblindë “Made in Kosova”
I riu nga Mitrovica vdes në aksident tragjik në Gjermani
Vuçiq: Do të kemi presione të mëdha lidhur me Kosovën
Prokurori special pranon se Veseli nuk akuzohet drejtpërdrejtë për krime
E turpshme: Flamuri serb vendoset mes flamujve të shqyer kuqezi në kullën e vrojtimit në Koshare
Tabela me qëllim shumë fisnik, por shkaku i erës rrezikon qytetarët
Basha: Fitore e qartë! Qytetarët zgjodhën ndryshimin, kam besim të plotë te numëruesit
“Ilmi Reçica, kah të shkoi Adelina, që ti e bëre deputete”
Treni godet veturën, lëndohet një person në Pejë
Qindra autobusë parakalojnë në Prishtinë, shkak mossubvencionimi nga Qeveria
Flamuri shqiptar valvitet në majën më të lartë të malit në Serbi (Foto)
Ish-deputeti i PDK-së i jep ndihmën e parë gruas që u godit nga vetura në Prishtinë
Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës ndriçohet Kuq e Zi
Kufomat brenda morgut në tokë, reagon Instituti i Mjekësisë Ligjore: Fotot janë inskenim për të nxitur panik (Foto)
Nuk respektuan masat e reja, Policia gjobitë 1100 qytetarë
Kufoma qëndroi 6 orë në spital, drejtoresha e Shëndetësisë i hedh fajin Ministrisë së Shëndetësisë
Rama për vandalizuesit e posterit në Graçanicë: Mjeranë, që forcojnë kujtesën e njerëzve për emrin e lirisë
Shkencëtarët krijojnë maskën që shkatërron viruset dhe bakteret brenda një ore
Ora policore, kontrolle të rrepta në udhëkryqet e Prishtinës
“Liria ka emër” nis publikimin e rrëfimeve autentike të ushtarëve të UÇK-së
Arrihet marrëveshja për ndërtimin e rrugës Deçan-Plavë
​Kurti diskuton me mjekët dhe stafin shëndetësor shqiptar nga Zvicra
Tmerr në Serbi, djali ha babain pasi kishte vdekur! (Foto)
Gjykata Speciale konfirmon arrestimin e Salih Mustafës
Përkujtohen 600 viktimat e COVID-19 në Kosovë
Aksident me fatalitet, vdes një i mitur
Polici i lënduar në Zhur kthehet pas shërimit në Kosovë
Hajni hyn në një market në Prishtinë, ja çfarë i ndodhë – (Video)
Turistët nga Kosova gjejnë 50 refugjatë sirianë në kepin e Rodonit – (Video)
​Bashkatdhetari niset me speca për në Gjermani por ndalohet në Hungari (Foto)
Zbulohet busti i senatorit Bob Dole në Prishtinë
NATO publikon foton, rreshti Bajramaj duke demontuar një minë
Diplomojnë dy inxhinierët e fluturimit të FSK-së
Veseli ngjitet në shtegun Via Ferrata Panorama skaj Lumbardhit në Prizren
Goditet për vdekje këmbësorja në Ferizaj
​Ndizen qirinj e fiken dritat, nderohen mjekët që humben jetën nga Covid-19
Nesër mbyllet një segment i rrugës “Agim Ramadani” në kryeqytet
Shumë kafshë praktikojnë distancën shoqërore kur sëmundja zbulohet në grupin e tyre (Foto)
Shi, erëra dhe bubullima në Prishtinë
Dy policë rrehen keq me dy qytetarë në mes të Ferizajt, pamje të rënda
Stuhia shkakton dëme të konsiderueshme materiale në Llashticë të Gjilanit
[TABS_R id=314738]