Bes Kallaku tregon 'çmendurinë' që bëri kur u konfirmua shtatzënia e Xhensilës

E publikuar: 29/04/2018 06:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Lajmi i shtatzënisë së Xhensilës prej muajsh ka marrë vëmendjen publike teksa Ermali që në nisje të emisionit thotë me shaka, se nëse deri më sot të gjithë janë marrë më Xhensilën, është koha që të flasi edhe Besi. Duke vijuar batutën aktori thotë ‘po, kam edhe unë aksionet e mia’.


Tejet emotiv sa herë foli pëe shtatzaninë, Besi ndau momentin e tij unik, teksa Xhensila i rrëfeu lajmin e pritjes së ëmbël.
“Kur Xhensila më konfirmoi që ishte shtatzënë, nga gëzimi e mora dhe e hodha , e përplasa në krevat (qesh). Më tha vetëm kjo s’duhet të ndodh, përplasjet’’.
A ishte shtatzania e Xhensilës surprizë për çiftin apo e planifikuar? Besi tregon se që pas dasmës kishin vendosur të bëheshin prindër ndaj asgjë s’ishte spontane. 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!