“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

E publikuar: 27/01/2018 21:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një grua 47 vjeçare ka rrëfyer për ‘The sun’ se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhëndrin e saj, pra burrin e vajzës së saj që është 26 vjeç.

Ajo ka thënë se vajza e saj e palëvizshme nuk ka plotësuar kënaqësitë burrit të saj, prandaj ajo ia përmbush nevojat e tij, shkruan ‘The Sun”, transmeton Indeksonline.

“Unë dhe burri im u divorcuan 20 vjet më parë kur vajza jonë ishte katër vjeç. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova të sjellë vajzën tonë në jetë dhe të kudjesësha për të. Ajo është fëmija im i vetëm dhe gjithë kohen kemi qënderuar afër. Unë jam 47 vjece dhe kam pasur disa marrëdhënie, por unë ia përkushtova kohën time kryesisht vajës. Ajo u martua tri vitë më parë me një djal të bukur, por në të njëjtin vit ajo pësoi aksident duke mbetur e palëvizshme. Dhe kështu burri i saj 26 vjecar u kujdes për të 24 orë. Mirëpo, më kohë unë vërejta se u bëra shumë e afërt me dhëndrrin. Unë një ditë prej ditësh mora një shishe verë dhe birra. Nisëm të pim unë e ai. Ai nisi të bëjë seks me mua, duke thënë se vajza ime nuk ishte fare në gjendje të bëjë seks me të dhe ai kishite humbur intimitetin që kishin. Ai u ndje keq, por ishte e vërteta. I vura krahët përreth për ta ngushëlluar dhe nisëm të putheshim. Nuk mund ta ndalonim vetën dhe përfunduam në një seks të mahnitshëm. Kjo ka vazhduar për një vit. Unë e di që dhëndrri nuk do ta braktisë kurrë vajzën time dhe se bashku do të jemi tërë kohën. E di që ai e do vajzën time, por ai më do edhe une e dua atë. Situata na ka dalë jashtë kontrolle e kjo nuk do të kishte ndodhur sikur vajza ime të ishte mirë. Unë nuk mund të them askujt për ne, por seksi është më i mira që kam pasur ndonjëherë dhe nuk e kam mendjen ta përfundoj atë”