Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

08.09.2020 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arrestohet gruaja që u zhvesh e ‘provoi’ lodrat e seksit në dyqanin për të rritur (Foto)

Sipas raportit të policisë, kur erdhën oficerët e gjetën 36-vjeçaren duke përdorur një objekt ngjyrë rozë në formë penisi, për t’u masturbuar.

Një grua nga Florida në SHBA e cila ishte zhveshur dhe nisi të “provonte” një lodër seksi në dyqan në Fort Pierce, u arrestua dhe u akuzua për vjedhje dhe ekspozim të turpshëm.
Punonjësit e dyqanit thirrën policinë kur gruaja e çuditshme hoqi të gjitha rrobat e saj dhe mbeti e veshur vetëm me një këmishë të hollë.

Më pas punonjësja tha se “klientja” nxorri nga pako një lodër seksi dhe hoqi pantallonat e shkurtra që mbante, duke dalë komplet nudo.

Stafi i tha policisë se më herët gruaja kishte provuar një nga veshjet e dyqanit, por nuk thanë për çfarë tipi veshjeje bëhej fjalë.
Vlera totale e mallrave të deklaruara të vjedhura prej saj ishte $45.98.

Kur oficerët arritën në dyqan punonjësja i bëri me shenjë nga magazina, ku gruaja ishte rehatuar në një karrige dhe “po zbaviste veten”.

Në raportin e policisë shkruhet: “Gruaja kishte në dorë një objekt ngjyrë rozë në formë penisi dhe po e përdorte në formë masturbimi”.

Kur oficeri hyri në dhomë, gruaja u ngrit në këmbë dhe lodra e seksit i ra nga dora.

Gruaja kishte refuzuar t’i përgjigjej pyetjeve të policisë.

Oficerët e morën 36-vjeçaren në stacionin e Port Salerno ku u akuzua për shkeljet relativisht të vogla.
Por krime të kësaj natyre janë çuditërisht jo të pazakonta në Florida.

Nëna e 4 fëmijëve Ashton Barton është arrestuar më herët në Largo, Florida për vjedhjen e një vibratori në farmaci.

Në polici ajo tha se burri nuk donte ta prekte me dorë, prandaj “më mirë të bëj këtë sesa ta tradhtoj.”

Kur i kontrolluan çantën asaj iu gjetën dhe një pako qetësues ibuprofen që nuk i kishte paguar. Barton u tha policëve se kishte vjedhur ibuprofenin sepse i dhimbte goja.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Haziri vizitin kompaninë Flexograf, e përgëzon për sukseset dhe rritjen prodhimit për eksport në Europë

Haziri vizitin kompaninë Flexograf, e përgëzon për sukseset dhe rritjen prodhimit për eksport në Europë

Komunitetet jo shumicë në përkrahje të ndryshimit!

Komunitetet jo shumicë në përkrahje të ndryshimit!

Në mbështetje të ekonomisë lokale do ta krijojmë Zonën Ekonomike

Në mbështetje të ekonomisë lokale do ta krijojmë Zonën Ekonomike

Haziri falënderon zjarrfikësit për punën e jashtëzakonshme të përballjes me pandeminë, thatësinë, vërshimeve e zjarreve

Haziri falënderon zjarrfikësit për punën e jashtëzakonshme të përballjes me pandeminë, thatësinë, vërshimeve e zjarreve

Aktori zbulon skenarët e “Për’puthen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë jashtë emisionit

Aktori zbulon skenarët e “Për’puthen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë jashtë emisionit

Përmbytjet në Shanxi  detyrojnë qindra persona të evakuohen

Përmbytjet në Shanxi detyrojnë qindra persona të evakuohen

Abdixhiku: Xhafer Tahiri nuk n’dalet kurrë së punuari për Vushtrrinë

Abdixhiku: Xhafer Tahiri nuk n’dalet kurrë së punuari për Vushtrrinë

Fillon funksionimin mega hidrocentrali i Kinës në lartësi të madhe

Fillon funksionimin mega hidrocentrali i Kinës në lartësi të madhe

Capari i jep mbështetje të jashtëzakonshme Lutës, më 17 tetor do ta bëjmë fitoren historike

Capari i jep mbështetje të jashtëzakonshme Lutës, më 17 tetor do ta bëjmë fitoren historike

Top 5 zotimet e Alban Hysenit për Gjilan

Top 5 zotimet e Alban Hysenit për Gjilan

Tifozi i dhuron Shaqirit xhaketë me logo të UÇK-së (VIDEO)

Tifozi i dhuron Shaqirit xhaketë me logo të UÇK-së (VIDEO)

Boesel i hakmirret Krasniqit dhe ia rimerr titullin në kategorinë gjysmë të rëndë

Boesel i hakmirret Krasniqit dhe ia rimerr titullin në kategorinë gjysmë të rëndë

Përkrahje e jashtëzakonshme kudo që po shkojmë

Përkrahje e jashtëzakonshme kudo që po shkojmë

Video/ Broja makth i Hungarisë, vjen nga stoli dhe u jep 3 pikë kuqezinjve

Video/ Broja makth i Hungarisë, vjen nga stoli dhe u jep 3 pikë kuqezinjve

Velekinca e Mulla Idriz Gjilanit i jep përkrahje të fuqishme Lutfi Hazirit dhe listës së LDK-së

Velekinca e Mulla Idriz Gjilanit i jep përkrahje të fuqishme Lutfi Hazirit dhe listës së LDK-së

Krejt rinia me Lëvizjen

Krejt rinia me Lëvizjen