Paratë me fajde fusin në sherr bizneset dhe njerëzit

Paratë me fajde fusin në sherr bizneset dhe njerëzit

Fajdet apo paratë e huazuara në mënyrë joligjore nga qytetarët me normë të lartë të [...]

Getinjo: Për familje duhet dhënë gjithçka (Foto)

Getinjo: Për familje duhet dhënë gjithçka (Foto)

Angazhimi me karrierën muzikore, projektet dhe koncertet e shumta kanë bërë që Getinjo një pjesë [...]

Duda e Noizy përgatisin “bombën” për fundvit (Foto)

Duda e Noizy përgatisin “bombën” për fundvit (Foto)

Bashkë, Noizy nga Shqipëria e Duda nga Kosova, kanë të konsoliduar një miqësi të fortë [...]

Haradinaj: S’po dihet Edita a po e mbron Serbinë a kë dreqin po e mbron

Haradinaj: S’po dihet Edita a po e mbron Serbinë a kë dreqin po e mbron

Deputeti nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj ka folur rreth ndërtimit të murit në veri [...]

Vuçiq ngrin Listën Serbe dhe “shkarkon” ministren e Mustafës

Vuçiq ngrin Listën Serbe dhe “shkarkon” ministren e Mustafës

Vendimi i Listës Serbe për "ngrirjen” e sërishme të pjesëmarrjes së përfaqësuesve të saj në [...]

Çifti më i ri dhe më i dashur më në fund pranon lidhjen (FOTO)

Çifti më i ri  dhe më i dashur më në fund pranon lidhjen (FOTO)

Në fakt, Jennifer Lopez më në fund ka konfirmuar spekulimet si të vërteta. Me një [...]

Burim Ademi vjen me një imitim te veçantë (Video)

Burim Ademi vjen me një imitim te veçantë (Video)

    Burim Ademi është i njohur për imitimet e tij po ashtu edhe për videot humoristike. Këtë [...]

Si te jemi larg stresit dhe depresionit (Video)

Si te jemi larg stresit dhe depresionit (Video)

Stresi është tension trupor ose mendor që shkaktohet nga faktorë të ndryshëm fizikë, kimikë ose [...]

Investuesit e huaj po ikin në vendet e rajonit

Investuesit e huaj po ikin në vendet e rajonit

Investimet e huaja direkte, vazhdimisht nga zyrtarë qeveritar dhe ekspertë për çështje ekonomike, janë vlerësuar [...]

15,000 migrantë shqiptarë lënë Gjermaninë vullnetarisht

15,000 migrantë shqiptarë lënë Gjermaninë vullnetarisht

Një rekord prej 55,000 migrantësh ka lënë Gjermaninë vullentarisht – më shumë se dyfishi i [...]

Pushteti dhe opozita fajësojnë njëra tjetrën për ngecjet në vitin 2016

Pushteti dhe opozita fajësojnë njëra tjetrën për ngecjet në vitin 2016

Mungesa e konsensusit politik për ratifikimin e Demarkacionit të kufirit me Malin e Zi, me [...]

Gjendet trupi i groposur në Suharekë

Gjendet trupi i groposur në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve që ka kryer dje lidhur me një [...]

Modelja Aurela Hoxha…(FOTO)

Modelja Aurela Hoxha…(FOTO)

Ajo shfaqet me motor dhe me xhaketë lëkure, por poshtë xhaketës është topless. Më seksi [...]

Shikoni ‘belfiet’ më seksi të vitit 2016

Shikoni ‘belfiet’ më seksi të vitit 2016

Media britanike “Daily Star” ka bërë edhe një listë të VIP-eve që kanë realizuar “belfiet” [...]

Hunda elektronike që nuhat dhjetëra sëmundje

Hunda elektronike që nuhat dhjetëra sëmundje

Një hundë elektronike është në gjendje të njohë aromën e më shumë se 17 sëmundjeve, [...]

Vulin: Çfarë muri, çfarë Edita Tahiri – nuk ka bisedime të reja për Asociacionin

Vulin: Çfarë muri, çfarë Edita Tahiri – nuk ka bisedime të reja për Asociacionin

Në qoftë se autoritetet në Prishtinë nuk janë në gjendje t’i kryejnë detyrat e tyre [...]

Calmy Rey: “Diaspora kosovare e bëri Diplomacin Zvicrane pro pavarësisë së Kosovës”

Calmy Rey: “Diaspora kosovare e bëri Diplomacin Zvicrane pro pavarësisë së Kosovës”

Foto : Anouk Van Aperen Bisedë mes ish Shefes të Diplomacisë zvicrane Micheline Calmy-Rey dhe ish ambasadorit [...]

Heroina afgane kërkon azil në SHBA (Video)

Heroina afgane kërkon azil në SHBA (Video)

Tre vjet më parë, Niloofar Rahmani u bë femra e parë pilote në ushtrinë afgane [...]

Arrestohen dy meshkuj për tentim vrasje në Prishtinë

Arrestohen dy meshkuj për tentim vrasje në Prishtinë

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë janë arrestuar dy meshkuj shqiptarë, për tentim vrasje dhe [...]

Historia erotike/ Lushnjarja tregon ‘prostitututat’ në komunizëm

Historia erotike/ Lushnjarja tregon ‘prostitututat’ në komunizëm

Gruaja e cila nuk ka dashur të identifikohet thotë se një pjesë e mirë e [...]

Arbana Xharra: Sami Kurteshi nuk është thjesht një nivel rrugaçi, është i poshtër!

Arbana Xharra: Sami Kurteshi nuk është thjesht një nivel rrugaçi, është i poshtër!

Për gjuhën rrugaçe të Sami Kurteshit kundrejt ministres Dhurata Hoxha të cilën e quajti “lopë”, [...]

Arrestohen 36 persona për vjedhje, në mesin e tyre edhe shqiptarë

Arrestohen 36 persona për vjedhje, në mesin e tyre edhe shqiptarë

Të arrestuarit janë nga Rumania, Gjermania, Bullgaria, Franca, Kosova, Shqipëria, Turqia, Italia, Serbia dhe Zvicra Policia [...]

Bloomberg liston Pacollin ‘magnatin e ndërtimeve’ në mesin e miliarderëve të botës

Bloomberg liston Pacollin ‘magnatin e ndërtimeve’ në mesin e miliarderëve të botës

Në vitin kur votuesit populist riformuan fuqinë dhe politikën nëpër Evropë dhe SHBA, njerëzit më [...]

Mustafa: Nuk ka liberalizim vizash, opozita e pamundësoi

Mustafa: Nuk ka liberalizim vizash, opozita e pamundësoi

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa në konferencën e fundvitit ka thënë se qytetarët këtë vit [...]

Merkato, 3 emra rrotull botës për Kukësin

Merkato, 3 emra rrotull botës për Kukësin

Vendi i parë në renditje nuk është i mjaftueshëm për ta konsideruar organikën të plotë [...]

Zemra, të rinjtë më të rrezikuar nga problemet me të.

Zemra, të rinjtë më të rrezikuar nga problemet me të.

Pothuajse rreth 3 miliardë të rrahura zemre numërohen që nga dita e parë e lindjes [...]

Irak: Kryeministri thotë se IS-i do të dëbohet për tre muaj

Irak: Kryeministri thotë se IS-i do të dëbohet për tre muaj

Kryeministri i Irakut, Haidar al-Abadi, tha dje se brenda tre muajsh do ta dëboj grupin [...]

Është vrarë një komandant i lartë i IS-it në Siri

Është vrarë një komandant i lartë i IS-it në Siri

Njëri prej komandantëve të lartë të grupit ekstremist, Shteti Islamik (IS), me gjasë është vrarë [...]

Maqedonia mes dy opsioneve – formimi i qeverisë së re apo sërish zgjedhje

Maqedonia mes dy opsioneve – formimi i qeverisë së re apo sërish zgjedhje

Rezultati i ngushtë në zgjedhjet e 11 dhjetorit, i konfirmuar edhe në rivotimin e së [...]

Lista Serbe sërish “ngrin” pjesëmarrjen në institucione

Lista Serbe sërish “ngrin” pjesëmarrjen në institucione

Lista Serbe, përmes një komunikate për medie, ka bërë të ditur se sërish e ka [...]

Histori+18/ Rrëfimi i 33-vjeçarit: Bëra seks me kunatën e vogël se ishte e virgjër

Histori+18/ Rrëfimi i 33-vjeçarit: Bëra seks me kunatën e vogël se ishte e virgjër

Një 33-vjeçar i cili prej më shumë se një viti ishte në lidhje me të [...]

Berat Buzhala “kthehet kah Kibla”

Berat Buzhala “kthehet kah Kibla”

Sqarohet për shkrimin ku akuzoi shqiptarët pa fakte Nje sqarim i rendesishem per miqte e mi, Po [...]

Evakuohet rezidenca e Donald Trump (VIDEO)

Evakuohet rezidenca e Donald Trump (VIDEO)

Departamenti i Policisë dhe Departamenti i Zjarrfikësve në New York kanë nxituar drejt “Trump Tower”, rezidencës së [...]

Ekskluzive: Kjo asht rezoluta qe asht nxjerrë sot nga shefat e grupeve parlamentare për rrximin e murit në Mitrovicë (Video)

Ekskluzive: Kjo asht rezoluta qe asht nxjerrë sot nga shefat e grupeve parlamentare për rrximin e murit në Mitrovicë (Video)

Pal Lekaj e ka prezentue ekskluzivisht ne Televizionin Rrokum ne emisionin Rrokum Roll- rezoluten qe [...]

Rritet buxheti për pensionet e veteranëve (Video)

Rritet buxheti për pensionet e veteranëve (Video)

Buxheti i ndarë për veteranët e luftës do të rritet nga 38 milionë në 43 [...]

A e shemb muri Asociacionin?

A e shemb muri Asociacionin?

Moszbatimi i marrëveshjeve të Brukselit nga Beogradi zyrtar, si dhe ngritja e murit në Mitrovicë [...]

Gold AG,Meda e Leonora shpallen fitues, marrin kupën(Video)

Gold AG,Meda e Leonora shpallen fitues, marrin kupën(Video)

Behet fjalë për Super Sfidën  ku këngëtaret ishin te ftuar dhe pas gjashte duelesh qe [...]

Sekreti indian për heqjen e pikave të zeza në hundë (Video)

Sekreti indian për heqjen e pikave të zeza në hundë (Video)

Të gjithë duan të kenë një lëkurë të pastër por pikat e zeza në hundë, [...]

Era, me veshje tejet transparente (Foto dhe video)

Era, me veshje tejet transparente (Foto dhe video)

Këngëtarja shumë e suksesshme shqiptare Era Istrefi po vazhdon të depërtojë me suksesin e saj [...]

Gallatë e madhe: Presidenti Thaçi reagon me nervozizëm për ftesën e Haradinajt nga Trump

Gallatë e madhe: Presidenti Thaçi reagon me nervozizëm për ftesën e Haradinajt nga Trump

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi - i cili vazhdon të mbetet i izoluar nga bota [...]

Daciq: Sikur ta dinim se është në pyetje Kosova, Serbia do të votonte ndryshe për rezolutën e Krimesë

Daciq: Sikur ta dinim se është në pyetje Kosova, Serbia do të votonte ndryshe për rezolutën e Krimesë

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, në një prononcim për media, ka porositur diplomatët e [...]

Ymeri: Lëvizjes tonë iu bashkuan 250 gjilanas

Ymeri: Lëvizjes tonë iu bashkuan 250 gjilanas

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri bën të ditur se këtij subjekti iu bashkuan 250 [...]

Bukuroshja tregon format seksi (Foto)

Bukuroshja tregon format seksi (Foto)

Modelja, Chloe Khan njihet për veshjen provokative. Ajo së fundi ka ekspozuar gjoksin e veshur në [...]

Autobusët e ri që pritet të vijnë në Prishtinë (Foto)

Autobusët e ri që pritet të vijnë në Prishtinë (Foto)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka postuar disa fotografi të autobusëve të ri Ahmeti ka postuar [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari