Arrestohet djali që rrahte nënën, këtë herë i vodhi bizhuteritë

Arrestohet djali që rrahte nënën, këtë herë i vodhi bizhuteritë

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Indrit L., ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj nënës së tij [...]

Hyseni: Anëtarësimi i Palestinës bëri që të shtyhet aplikimi i Kosovës në Interpol

Hyseni: Anëtarësimi i Palestinës bëri që të shtyhet aplikimi i Kosovës në Interpol

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skënder Hyseni, ka treguar se cila është arsyeja [...]

Këto foto shpjegojnë përse të pasmet e brazilianeve janë të pakonkurrueshme

Këto foto shpjegojnë përse të pasmet e brazilianeve janë të pakonkurrueshme

Modelja braziliane Liziane Gutierrez tregoi sepo i shijon pushimet që po kalon në Miami me [...]

Blindohet Italia, frikë nga hakmarrja e ISIS-it për vrasjen e Anis Amri

Blindohet Italia, frikë nga hakmarrja e ISIS-it për vrasjen e Anis Amri

Pas vrasjes së terroristit Anis Amri në provincën e Milanos, autorit të masakrës së Berlinit, [...]

AAK e cilëson të tmerrshme gjuhën e kryeministrit ndaj opozitës

AAK e cilëson të tmerrshme gjuhën e kryeministrit ndaj opozitës

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministri Isa Musa i cili [...]

Haradinaj merr ftesë për pjesëmarrje në ceremoninë e inaugurimit të Trumpit

Haradinaj merr ftesë për pjesëmarrje në ceremoninë e inaugurimit të Trumpit

Ftesë në inaugurimin e presidentit të ri të SHBA-ve, Donald Trump ka marrë lideri i [...]

Borxhi i Kosovës mbi 840 milionë euro

Borxhi i Kosovës mbi 840 milionë euro

(more…) [...]

Degjenerohet gazetarja, i publikojnë fotot 100% nudo. Ja fotot erotike +18

Degjenerohet gazetarja, i publikojnë fotot 100% nudo. Ja fotot erotike +18

Disa muaj më parë bënë bujë fotot e gazetares së njohur italiane Diletta Leotta, të [...]

Dush të ftohtë në acarin e Beogradit! (Foto)

Dush të ftohtë në acarin e Beogradit! (Foto)

Edhe pse dimri është në periudhën e tij më të ftohtë, me mijëra emigrantë sirianë [...]

Kevin Trapp është një djalë me fat, me engjëllin e Victoria’s Secret (Foto)

Kevin Trapp është një djalë me fat, me engjëllin e Victoria’s Secret (Foto)

Pa më të voglin dyshim Kevin Trapp është një djalë me fat. Prej vitit të [...]

Edukatorja dhunon fëmijët, “Nuk dinin të kërcenin”

Edukatorja dhunon fëmijët, “Nuk dinin të kërcenin”

Një edukatore është pushuar nga puna pasi është filmuar teksa dhunon dy të mitur të [...]

Prapaskenat e xhirimeve te “Op Labi Party 2017” (Video)

Prapaskenat e xhirimeve te  “Op Labi Party 2017” (Video)

Emisioni i shumëpritur qe mbledh artistet e skenës tonë shqiptare , edhe ketë vit na [...]

Blero i propozon martesë Afronës (Video)

Blero i propozon martesë Afronës (Video)

Këngëtari Blero Muharremi vendosi t’i propozoj martesë të dashurës së tij, Afrona Dikës. Propozimin Blero e [...]

A shihni herë pas here ‘lesh’ apo pambuk në KËRTHIZË? Ja pse ndodh kjo…

A shihni herë pas here ‘lesh’ apo pambuk në KËRTHIZË? Ja pse ndodh kjo…

Shumica e njerëzve, në fillim dhe në fund të ditës, e shohin se u është [...]

A e thelluan sigurimet e makinave tollovinë në kufi?

A e thelluan sigurimet e makinave tollovinë në kufi?

Pritjet në vendkalimet kufitare të qytetarëve nga Kosova që jetojnë në mërgim që udhëtojnë për [...]

Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve në Kompleksin Banesor “A.R. KATANA” në Gjilan

Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve në Kompleksin Banesor “A.R. KATANA” në Gjilan

Kompleksi afarist Banesor “A.R. KATANA 3 luxury” ka filluar shitjen e banesave në Gjilan. Banesa [...]

Përçarja e Listës Serbe reflektim i përplasjeve në Beograd

Përçarja e Listës Serbe reflektim i përplasjeve në Beograd

Kthimi i një numri të deputetëve të Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës, është në [...]

Eva Longoria e bën pemën në plazh (Foto)

Eva Longoria e bën pemën në plazh (Foto)

Eva Longoria e vendosi pemën e saj të Krishtlindjeve në një plazh të Meksikës. Aktorja 41-vjeçare [...]

Prishtina dhe ndotja e mjedisit-ajrit

Prishtina dhe ndotja e mjedisit-ajrit

Nga Vokshi-Ylli Të jemi të qartë,mbrojtja e mjedisit njëherë edhe e ajrit, në shekullin e ri [...]

Shefi i grupit parlamentar të PDK’s flet për koalicionin me LDK’n dhe zgjedhjet e parakohshme

Shefi i grupit parlamentar të PDK’s flet për koalicionin me LDK’n dhe zgjedhjet e parakohshme

Debatet e fundit mbi buxhetin e vitit 2017 mes partnerëve të koalicionit PDK – LDK, [...]

Lidhjet e Hashim Thaçit dhe PDK-së me milionat e PTK-së (Audio)

Lidhjet e Hashim Thaçit dhe PDK-së me milionat e PTK-së (Audio)

Rënia e vlerës dhe shkatërrimi i PTK-së ka ndodhur nën kontrollin dhe pushtetin e Partisë [...]

Shqiptarët e Kroacisë do të përfaqësohen në Parlament nga një grua

Shqiptarët e Kroacisë do të përfaqësohen në Parlament nga një grua

Në afërsi të qytetit bregdetar Rijeka, dy orë nga kryeqyteti kroat është Crikvenica dhe Sellca. [...]

Chelsea i pandalshëm, fitorja e 12 radhazi dhe pa Costa-n

Chelsea i pandalshëm, fitorja e 12 radhazi dhe pa Costa-n

Edhe pse Diego Costa nuk ishte në fushë në ndeshjen ndaj Bournemouth, Pedro e bëri [...]

Unitedi vazhdon me fitore

Unitedi vazhdon me fitore

Manchester United ka shënuar fitoren e katërt rresht në Premier Ligë. Sërish lojtari më i dalluar [...]

Mariq në Beograd e quan politikisht të papjekur Mustafën

Mariq në Beograd e quan politikisht të papjekur Mustafën

Lubomir Mariq ka thënë se politikisht e ndien veten më të pjekur se sa Isa [...]

George Michael kishte ndihmuar kosovarët kur kishin më së shumti nevojë

George Michael kishte ndihmuar kosovarët kur kishin më së shumti nevojë

Pop-këngëtari i njohur që ndërroi jetë më 25 dhjetor, George Michael, kishte dhuruar 500 mijë [...]

Veseli i gëzohet dekretimit të Ligjit për Obiliqin

Veseli i gëzohet dekretimit të Ligjit për Obiliqin

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka shkruar se ndihet shumë i gëzuar me [...]

Kosova në Programin për Siguri Kombëtare dhe Ndërkombëtare në Universitetin Harvard

Kosova në Programin për Siguri Kombëtare dhe Ndërkombëtare në Universitetin Harvard

Republika e Kosovës është përfaqësuar për të parë në Programin më të njohur për Siguri [...]

2po2: Karriera ime në këto 20 vite, gjithnjë përpara me kohën

2po2: Karriera ime në këto 20 vite, gjithnjë përpara me kohën

Reperi i njohur 2po2 ka qenë padyshim një nga më të suksesshmit në estradë gjatë [...]

Molliqaj: Durimi i Mustafës është bërë i padurueshëm

Molliqaj: Durimi i Mustafës është bërë i padurueshëm

Dardan Molliqaj, sekretar organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se durimi i Isa Mustafës është [...]

Flori Mumajesi me falënderim prekës (Foto)

Flori Mumajesi me falënderim prekës (Foto)

Përveç të famshmëve nga bota e showbizit ndërkombëtar të cilët u pikëlluan me vdekjen e [...]

Firmino kapet duke vozitur i dehur, rrezikon të mungojë ndaj Chelseat

Firmino kapet duke vozitur i dehur, rrezikon të mungojë ndaj Chelseat

Sulmuesi i Liverpoolit, Roberto Firmino po akuzohet për ngasje të veturës në gjendje të dehur, [...]

Lekaj e quan Mustafën pulë deti që ndaj Serbisë s’i dëgjohet zëri

Lekaj e quan Mustafën pulë deti që ndaj Serbisë s’i dëgjohet zëri

Që Kosova të jetë e qëndrueshme, duhet të fuqizohen qytetarët. Kështu ka thënë shefi i [...]

Lekaj: Gjuriqi bandit, Kryeministri pulë deti

Lekaj: Gjuriqi bandit, Kryeministri pulë deti

Shefi i Grupit Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, e ka quajtur [...]

Ultimatumi i Vuçiqit: Shqiptarët i presim vetëm deri më 15 shkurt…

Ultimatumi i Vuçiqit: Shqiptarët i presim vetëm deri më 15 shkurt…

A do të presin serbët deri në Sretenje (festa ortodokse qe festohet më 15 shkurt), [...]

Kur te Enca bëhen bashkë e bukura dhe e shëmtuara (Video)

Kur te Enca bëhen bashkë e bukura dhe e shëmtuara (Video)

Nga kjo video Enca tregon se ndodhet në Londër. Për ndonjë mbrëmje muzikore apo thjesht [...]

E jashtëzakonshme, shikoni se si tre vjeçari i shpëton mrekullisht aksidentit të tmerrshëm (Video)

E jashtëzakonshme, shikoni se si tre vjeçari i shpëton mrekullisht aksidentit të tmerrshëm (Video)

Një kamion më shpejtësi marramendëse godet atë tek sa lëvizte në “zebra” më një grua. Djali [...]

E vërteta rreth “Op Labi Party 2017”

E vërteta rreth “Op Labi Party 2017”

Lajmet e ndryshme që qarkulluan për mysafirët e ftuar në “Op Labi Party 2017” Xhirimet e [...]

Rrëmbeu tre persona në Vlorë, kosovari gjykohet si terrorist (VIDEO)

Rrëmbeu tre persona në Vlorë, kosovari gjykohet si terrorist (VIDEO)

Pesë muaj pasi tentoi të rrëmbejë tre persona nën thirrjet Allahu Ekber, Dijar Xhema do [...]

Ajo vendos t’i tregojë të gjitha…

Ajo vendos t’i tregojë të gjitha…

Kalendari i saj pritet të jetë një hit në rrjet. Rhia Sugden ka vendosur të ekspozojë [...]

Njihuni me tipin që bën seks… katërshe

Njihuni me tipin që bën seks… katërshe

Një i vetëquajtur ‘Zoti i grave’ bën seks katërshe me tre gratë e tij. Paulie, 32 [...]

Mustafa- Mariqit: Të kam duruar gjatë, po të ishe shqiptar do të shkarkoja më herët

Mustafa- Mariqit: Të kam duruar gjatë, po të ishe shqiptar do të shkarkoja më herët

Kryeministri Isa Mustafa ka dhënë për herë të parë arsyet e shkarkimit të ministrit të [...]

Thaçi flet rreth vrasjes së gazetarëve gjatë luftës në Kosovë

Thaçi flet rreth vrasjes së gazetarëve gjatë luftës në Kosovë

Ani pse kanë kaluar 18 vjet nga përfundimi i luftës në Kosovë në publikun kosovarë [...]

BE-ja ndërmerr hapa konkretë kundër lajmeve të rrejshme

BE-ja ndërmerr hapa konkretë kundër lajmeve të rrejshme

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, ka bërë thirrje që rrjetet sociale t’i luftojnë lajmet [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari