Samsung do të ulë çmimin e Galaxy S6 si pasojë e rënies së të ardhurave

Samsung do të ulë çmimin e Galaxy S6 si pasojë e rënies së të ardhurave

Samsung publikoi rezultatet e saj financiare për tremujorin e dytë të këtij: fitimi ne neto [...]

Google Translate shton 20 gjuhë të tjera tek aplikacioni për përkthimin e tekstit me foto apo video

Google Translate shton 20 gjuhë të tjera tek aplikacioni për përkthimin e tekstit me foto apo video

Aplikacioni Google Translate për pajisjet iOS dhe Android do të marrë një përditësim madhor në [...]

“Elifi” rrëfen ngjashmërinë me shqiptarët

“Elifi” rrëfen ngjashmërinë me shqiptarët

Fama e saj ka kaluar kufinjtë e Turqisë, duke u bërë simbol i femrës në [...]

Ja me kë e trdhëton burri, Kate Mos l Foto

Ja me kë e trdhëton burri, Kate Mos l Foto

Jamie Hince, bashkëshorti i supermodeles britanike, Kate Mos u kap mat me një nga engjejt [...]

Rrëfimi i “Emës”: Si u trafikova nga i dashuri shqiptar

Rrëfimi i “Emës”: Si u trafikova nga i dashuri shqiptar

Në mediat britanike ka bërë bujë rrëfimi i një 23 – vjeçareje shqiptare, e cila [...]

Ja cili shtet ‘tallet’ me shqiptarët: Ne me cilin tallemi? (Foto)

Ja cili shtet ‘tallet’ me shqiptarët: Ne me cilin tallemi? (Foto)

Faqja e internetit, e cila është e specializuar për lloje të ndryshme të hartave, “Europe [...]

Mënyra se si ti bëni femrat të digjen për ju (Video)

Mënyra se si ti bëni femrat të digjen për ju (Video)

Por, më qesharak është fakti që ky person i panjohur – që kinse është i [...]

5 mënyra si të shëroni fërkimin brenda kofshëve

5 mënyra si të shëroni fërkimin brenda kofshëve

Kjo gjë ju ndodh të gjithëve, qoftë edhe nëse në verën më të nxehtë mbathni [...]

Agjenti hedh poshtë kalimin e Callejon te Interi

Agjenti hedh poshtë kalimin e Callejon te Interi

Agjenti i Jose Callejon ka hedhur poshtë mundësinë e kalimit të klientit të tij te [...]

Specialja: Një deputet i PDK-së pranon se ka ndërruar mendjen (Video)

Specialja: Një deputet i PDK-së pranon se ka ndërruar mendjen (Video)

Për më shumë se një muaj, kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi, ka pasur kohë që [...]

A jeni beqarë në shpirt? Shtatë mënyra për ta zbuluar

A jeni beqarë në shpirt? Shtatë mënyra për ta zbuluar

A e ndieni se jeni beqarë në shpirt? Apo jeni nga ata persona të cilët [...]

“Matematika” e Speciales: Cilët deputetë të PDK-së nuk i thonë JO-së, PO!

“Matematika” e Speciales: Cilët deputetë të PDK-së nuk i thonë JO-së, PO!

Nait Hasanin dhe Ganimete Musliun nuk ka asnjë njeri që mund t’i bindë që t’i [...]

Ekskluzive: Milovan Drecun, politikani serb që i rrihte shqiptarët e zënë rob (Foto)

Ekskluzive: Milovan Drecun, politikani serb që i rrihte shqiptarët e zënë rob (Foto)

Milovan Drecun - kryetar i të ashtuquajturit Komisionit Parlamentar të Serbisë për Kosovën - njihet [...]

Veliaj pezullon lejet e ndërtimit hetim “firmave” që vuri Basha

Veliaj pezullon lejet e ndërtimit  hetim “firmave” që vuri Basha

Vendimet e para në krye të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka i ka marrë [...]

Normat e ngrira të papunësisë

Normat e ngrira të papunësisë

Shkalla e papunësisë në Kosovë përgjatë viteve ka mbetur pothuajse e pandryshueshme, kjo për faktin [...]

Marinsi kthehet dhe e gjen gruan duke e tradhtuar +18 (Video)

Marinsi kthehet dhe e gjen gruan duke e tradhtuar +18 (Video)

Një marins amerikan, i cili donte të surprizonte të shoqen dhe vajzën duke u kthyer [...]

ProCredit mbyllë gjashtë degë, largon klientët dhe punëtorët

ProCredit mbyllë gjashtë degë, largon klientët dhe punëtorët

Për të hapur një llogari në ProCredit Bankë, banorëve të Dragashit u duhet të udhëtojnë [...]

Kujdes: Pamje të nxehta! A është kjo femra më seksi në botë?

Kujdes: Pamje të nxehta! A është kjo femra më seksi në botë?

Fama e saj njeh vetëm rritje dhe në rrjetet sociale të gjithë dorëzohen: Charlotte McKinney [...]

Kolona të gjata në Merdare dhe Dheu i Bardhë

Kolona të gjata në Merdare dhe Dheu i Bardhë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në pikë-kalime kufitare në Merdare dhe Dheu i Bardhë, [...]

Angela Merkel nuk ndalet: dua mandatin e katërt!

Angela Merkel nuk ndalet: dua mandatin e katërt!

Kancelarja gjermane, Angela Merkel nuk di të ndalet. Sipas revistës Spiegel, Merkel ka vendosur të kandidojë [...]

Si të parandaloni të çarat e lëkurës gjatë shtatzënisë

Si të parandaloni të çarat e lëkurës gjatë shtatzënisë

Parandalimi i të çarave të lëkurës në shtatzëni kërkon një qasje “brenda dhe jashtë” për [...]

Ajo që bën kjo dermatologe do ua shpifë

Ajo që bën kjo dermatologe do ua shpifë

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Nëse jeni tipa që u pëlqen shtrydhja e puçrrave, atëherë jeni në vendin [...]

Manchester City, 140 milionë për Pep Guardiolën

Manchester City, 140 milionë për Pep Guardiolën

Manchester City është gati të bëjë cmendurira për të transferuar Pep Guardiolën në Etihad Stadium [...]

Daçiq: Do të refuzohet kërkesa e Kosovës për pranim në UNESCO

Daçiq: Do të refuzohet kërkesa e Kosovës për pranim në UNESCO

Ministri i jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, tha sot në Beograd se beson se Kombet [...]

​Komandant Remi: Gjykata Speciale do të merret më shumë me krimet e pasluftës

​Komandant Remi: Gjykata Speciale do të merret më shumë me krimet e pasluftës

Njëri prej Komandantëve kryesor të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrustem Mustafa-Remi ka dalë përsëri pro [...]

Këto fakte për puthjen do ju befasojnë

Këto fakte për puthjen do ju befasojnë

Puthja është shprehja më e zakontë e dashurisë. Nuk ka rëndësi nëse ju pëlqen ajo [...]

Sektori i ndërtimtarisë nuk ndal punën as në temperatura të larta

Sektori i ndërtimtarisë nuk ndal punën as në temperatura të larta

Pavarësisht thirrjeve të autoriteteve shëndetësore që qytetarët të kenë kujdes dhe t’iu shmangen aktiviteteve fizike [...]

Prifti “kapet” duke u puthur me murgeshën (Video)

Prifti “kapet” duke u puthur me murgeshën (Video)

Një kamera e fshehur gazmore shfaq dy të maskuar si prift dhe murgeshë duke u [...]

Mikpritje gjermane

Mikpritje gjermane

[...]

Video e këtij gazetari do ju shkrijë së qeshuri

Video e këtij gazetari do ju shkrijë së qeshuri

Ndoshta nga ngarkesa e madhe në punë, ndoshta sepse u hutua për një moment, por [...]

Momenti tronditës kur çifti bën ekzorcizëm në parkun publik

Momenti tronditës kur çifti bën ekzorcizëm në parkun publik

Ky është momenti tronditës kur një çift i bën ekzorcizëm një femre në një park [...]

Irritohet Serbia: Putini pranon pasaportën e Kosovës

Irritohet Serbia: Putini pranon pasaportën e Kosovës

Vendimi që Rusia të lëshojë viza për pasaportat e Kosovës, e ka tronditur Serbinë. Ambasada ruse [...]

Azilkërkuesit kosovarë ikin nga Gjermania, në Holandë marrin 1750 euro (Video)

Azilkërkuesit kosovarë ikin nga Gjermania, në Holandë marrin 1750 euro (Video)

Halil Berisha e ka zgjidhur problemin e tij. Pas qëndrimit disa mujor në Gjermani, ai [...]

Haradinaj: Flliqanat me mjekër kanë fillu me prekë në kufi të identitetit shqiptar (Video)

Haradinaj: Flliqanat me mjekër kanë fillu me prekë në kufi të identitetit shqiptar (Video)

I pari i AAK’së Ramush Haradinaj ka folur edhe për shkuarjen e shqiptarëve në Siri. [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari