​Mjekët gjejnë dy gjilpëra në kokën e një gruaje?!

18.10.2020 22:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
​Mjekët gjejnë dy gjilpëra në kokën e një gruaje?!

Mjekët kinezë, gjatë një ekzaminimi të një gruaje, që do të duhej të ishte një skanim krejtësisht i zakonshëm i kokës, erdhën deri te një zbulim i çuditshëm.

Në fakt, ata dërguan një 29-vjeçare për një ekzaminim rutinë të kokës pasi ajo ishte përfshirë në një aksident automobilistik, por u habitën kur panë që gruaja kishte dy gjilpëra në kokë, të dyja të gjata rreth pesë centimetra.

Gjilpërat nuk ishin ngulur në trurin e saj gjatë aksidentit dhe analiza e mëvonshme tregoi se ato ishin aty që nga fëmijëria. Derisa forma e gjilpërave është e tillë që nuk mund të shpojë kafkën e fortë të një të rrituri, gruaja nuk ishte në gjendje të tregojë ndonjë situatë që mund t’i kishte paraprirë shpimit me gjilpërë, dhe vetë ajo nuk kishte pasur kurrë dhimbje koke ose ndonjë shqetësim tjetër për shkak të tyre. Për këtë arsye, mjekët vendosën të mos i nxirrnin nga kafka, por ata raportuan rastin në polici, transmetojnë mediat kineze.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Jennifer Lopez nënshkruan me Netflix për filmin “Atlas”

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Tre shtetas të Serbisë hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen nga policia

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

Ministrja Haxhiu raporton para deputetëve të Komisionit për Integrime Evropiane

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

FFK nuk e shkarkon Eroll Salihun, vazhdon punën me Agim Ademin

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Lulzim Basha rizgjidhet kryetar i PD-së

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë

Kjo grua nga Ferizaj është zhdukur, nëse dini diçka për të lajmërojeni policinë

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

OAK: Të ketë menaxhim më të mirë të parasë dhe pronës publike

Harris Kelmendi përjashtohet nga puna, flet avokati i tij

Harris Kelmendi përjashtohet nga puna, flet avokati i tij

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Enca Haxhiu me Beart Rexhepin në të njëjtin hotel?

Latifi për Gjykatën Speciale: Të mos lejojmë që UÇK-ja të hidhet në ankand e të tregtohet me të

Latifi për Gjykatën Speciale: Të mos lejojmë që UÇK-ja të hidhet në ankand e të tregtohet me të

Tash e tri ditë nuk është në shtëpi, babai e raporton të zhdukur vajzën

Tash e tri ditë nuk është në shtëpi, babai e raporton të zhdukur vajzën

Vdes aktori i njohur

Vdes aktori i njohur

Skoci – Çeki, ndeshja e parë e ditës së sotme në EURO 202

Skoci – Çeki, ndeshja e parë e ditës së sotme në EURO 202

Mevlani: Do të zgjidhja prapë Ledjanën përpara Antonelës

Mevlani: Do të zgjidhja prapë Ledjanën përpara Antonelës

Barcelona synon transferimin e De Ligt

Barcelona synon transferimin e De Ligt

Eriksen: Faleminderit të gjithëve, nuk do të dorëzohem

Eriksen: Faleminderit të gjithëve, nuk do të dorëzohem