Vetëvritet me armë zjarri një 24-vjeçar nga Hani i Elezit

11.04.2019 22:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vetëvritet me armë zjarri një 24-vjeçar nga Hani i Elezit

Një 24-vjeçar nga fshati Gorancë i Hanit të Elezit dyshohet se sonte ka kryer vetëvrasje me armë zjarri, shkruan “Zëri.info”.

Lajmin për Zëri.info e ka bërë të ditur Agim Gashi zyrtar për informim në policinë e Kosovës për rajonin e Ferizajt.

“Ky rast është raportuar sonte në ora 19:30 në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit. Sipas hetimeve të para dyshohet për vetëvrasje me armë zjarri mashkull 24 vjeçar. Mjeku e ka konstatuar vdekjen në vendin të ngjarjes”, ka thënë Gashi.

Ai ka thënë se në konsultim me prokurorin po bëhet hetim mbi vdekjen si dhe në vendin e ngjarjes është edhe prokurori.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vetëvritet me armë zjarri një 24-vjeçar nga Hani i Elezit

Vetëvritet me armë zjarri një 24-vjeçar nga Hani i Elezit

I arrestuari që dyshohet se dha jashtëligjshëm lejen e ndërtimit, është kryetari i degës së LDK-së në Fushë Kosovë

I arrestuari që dyshohet se dha jashtëligjshëm lejen e ndërtimit, është kryetari i degës së LDK-së në Fushë Kosovë

Vuçiq: Kosova po sillet me agresivitet, por Serbia është shumë e fuqishme

Vuçiq: Kosova po sillet me agresivitet, por Serbia është shumë e fuqishme

“Realizimi i idesë së Thaçit për kufijtë, do të ishte tradhti kombëtare”

“Realizimi i idesë së Thaçit për kufijtë, do të ishte tradhti kombëtare”

Policia e Kosovës arreston një të dyshuar për krime lufte kundër popullsisë civile

Policia e Kosovës arreston një të dyshuar për krime lufte kundër popullsisë civile

Kosnett: Energjia dhe infrastruktura moderne janë jetike për të siguruar prosperitet

Kosnett: Energjia dhe infrastruktura moderne janë jetike për të siguruar prosperitet

Tash e tutje shërbimet shëndetësore në Skenderaj ofrohen në shtëpitë e pacientëve

Tash e tutje shërbimet shëndetësore në Skenderaj ofrohen në shtëpitë e pacientëve

Incident me armë zjarri në bazën kryesore ushtarake në Maqedoninë e Veriut

Incident me armë zjarri në bazën kryesore ushtarake në Maqedoninë e Veriut

BE: Edhe Mogherini do të jetë pjesë e takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor në Berlin

BE: Edhe Mogherini do të jetë pjesë e takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor në Berlin

Haradinaj: Nuk ka pajtim me Serbinë pa e pranuar të vërtetën e së kaluarës

Haradinaj: Nuk ka pajtim me Serbinë pa e pranuar të vërtetën e së kaluarës

A do t’i ekstradojë Shkupi personat e kërkuar nga Ankaraja?

A do t’i ekstradojë Shkupi personat e kërkuar nga Ankaraja?

Zbatimi i gjuhës shqipe në gjykatat dhe prokuroritë e Maqedonisë së Veriut

Zbatimi i gjuhës shqipe në gjykatat dhe prokuroritë e Maqedonisë së Veriut

Inspektorati komunal largon pikën e një lotarie brenda hapësirave të postës

Inspektorati komunal largon pikën e një lotarie brenda hapësirave të postës

Kroacia po i kërkon 45 mijë punëtorë, ambasada në Prishtinë zgjat orarin

Kroacia po i kërkon 45 mijë punëtorë, ambasada në Prishtinë zgjat orarin

Kërkohet paraburgim për të pandehurin që tentoi t’i shmanget taksës doganore

Kërkohet paraburgim për të pandehurin që tentoi t’i shmanget taksës doganore

Ideja e çuditshme e Kurtit për ikjen e të rinjve: “Të ndërtohen banesa për çiftët e reja”

Ideja e çuditshme e Kurtit për ikjen e të rinjve: “Të ndërtohen banesa për çiftët e reja”