‘Tarkani’ shkon në Polici, thotë se po kërcënohet

12.01.2018 23:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
‘Tarkani’ shkon në Polici, thotë se po kërcënohet

Polici i suspenduar, Avni Berisha, i njohur si “Tarkani”, para pak çastesh ka dhënë një deklaratë në Polici.
Siç merr vesh Koha.net, “Tarkani” kësaj here ka shkuar në Polici në cilësinë e viktimës, për të raportuar se ka marrë kërcënime.

“Tarkani”, bashkë me drejtorin e Njësisë për Krime të Rënda Ekonomike, Nazim Sahiti, e rrahën drejtorin e PTK-së, Agron Mustafa, mesditën e së shtunës së 30 dhjetorit 2017.

Portali ka provuar ta konfirmojë lajmin me zëdhënësit e Policisë së Kosovës, por të premten mbrëma këtë e ka pasur të pamundur.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Prishtinë, 30 vjeçari gjendet i vdekur në bunar

Prishtinë, 30 vjeçari gjendet i vdekur në bunar

Zaev: Republika Ilindenase e Maqedonisë, propozim i mirë

Zaev: Republika Ilindenase e Maqedonisë, propozim i mirë

Haradinaj: Kosova ka zhvillime pozitive në raport me BE’në

Haradinaj: Kosova ka zhvillime pozitive në raport me BE’në

Aleanca e al-Sadrit fiton zgjedhjet në Irak

Aleanca e al-Sadrit fiton zgjedhjet në Irak

E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses

E kaluara e dyshimtë e Radomir Labanit të cilin Kuvendi dje e zgjodhi anëtar të Kushtetueses

Kosova ka ekstraduar dhe deportuar rreth 350 persona nga 2017-a

Kosova ka ekstraduar dhe deportuar rreth 350 persona nga 2017-a

Ambasadori Delawie i zhgënjyer me Kuvendin e Kosovës

Ambasadori Delawie i zhgënjyer me Kuvendin e Kosovës

Zdrukthëtari i verbër (Video)

Zdrukthëtari i verbër (Video)

Haradinaj: Investimet e diasporës ndikojnë drejtpërdrejt në zhvillimin ekonomik të vendit

Haradinaj: Investimet e diasporës ndikojnë drejtpërdrejt në zhvillimin ekonomik të vendit

Gratë kërkojnë të pësojë ndryshime Ligji për abort

Gratë kërkojnë të pësojë ndryshime Ligji për abort

Rrugët ‘vrasëse’ – për katër muaj 29 të vdekur (Video)

Rrugët ‘vrasëse’ – për katër muaj 29 të vdekur (Video)

BE zotohet se do të qëndrojë në marrëveshjen bërthamore

BE zotohet se do të qëndrojë në marrëveshjen bërthamore

Lluka: Nga muaji i ardhshëm punonjësve të Telekomit u ulen pagat

Lluka: Nga muaji i ardhshëm punonjësve të Telekomit u ulen pagat

Kosovarët prijnë për marrjen e shtetësisë në Zvicër, pas tyre gjermanët e italianët

Kosovarët prijnë për marrjen e shtetësisë në Zvicër, pas tyre gjermanët e italianët

Mbi 100 të vdekur nga rrëzimi i avionit të udhëtarëve në Kubë

Mbi 100 të vdekur nga rrëzimi i avionit të udhëtarëve në Kubë

Sqarohet Dreshaj: S’kisha qëllim ta mbrojë shokun tim të kamotshëm

Sqarohet Dreshaj: S’kisha qëllim ta mbrojë shokun tim të kamotshëm