Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

09.01.2019 13:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Prej disa ditësh vazhdon situata e tensionuar midis reperave të kompanisë muzikore “Babastars”. Gjendja e krijuar ka sjellë një pikëpyetje të madhe për vazhdimësinë e kompanisë në tregun muzikor. Sidomos pas deklaratës së bërë nga Skivi ditën e sotme në rrjetet sociale.

“Mirëmëngjes repera barbika (barbie). Kujdes mos nxirrni ndonjë fëmijë në këngë tani. Ju mbys. Kopjac.” -shkruajti Skivi. Nëpërmjet këtij postimi Skivi thumbon kolegët e tij.

Me siguri Skivi është bazuar në një deklaratë që bëri Majk i cili u shpreh se kur të rritet djali i tij do e marrë në një prej klipeve. Ndërkoh Majk bën të njëjtën gjë. Përmes një postimi ne Instagram ai ironizon Skivin.

“Po dhe ti je këngëtar ose reper, por nuk jemi në të njëjtën kategori as në të njëjtin nivel….as nuk ngasim makina të njëjta, as nuk bëjmë para të njëjta.”-ka shkruar Majk.

Pavarësisht se të dy reperët nuk kanë treguar se kujt i adresohen këto fjalë, me shumë gjasa ata ja drejtojnë njëri-tjetrit.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri