Rozana humb peshë, shikoni çfarë trupi (Foto)

10.03.2015 19:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rozana humb peshë, shikoni çfarë trupi (Foto)

Ajo tashmë duket sikur ka hequr dorë nga publikimi i ndonjë këngë të re, por Rozana Radi vazhdon të bëjë tekste të bukura për këngëtarët më të famshëm shqiptarë.

Këngëtarja siç duket i ka kushtuar më shumë kohë fizikut të saj ku në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale, duket mjaft e dobët, transmeton telegrafi.

Trupi i saj i hollë tashmë ka pësuar një ndryshim drastik ku ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi.

Rozana1 Rozana4 Rozana3 Rozana2

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

Feros i hakohet Instagrami dhe i publikohen imazhe e të dashurës së tij

Fjolla Morina: Për Labinot Tahirin, përmbaju të lutem

Fjolla Morina: Për Labinot Tahirin, përmbaju të lutem

Vali Corleone flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Vali Corleone flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Faton Isufi dhe Dani, sjellin këngë për heroin Agim Ramadani ‘Marshi i Agimit’

Faton Isufi dhe Dani, sjellin këngë për heroin Agim Ramadani ‘Marshi i Agimit’

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

West është miliarder

West është miliarder

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)

Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)

Puth qenin në buzë, Enca “thumbon”: Këta mund të ishim ne, por ti…(FOTO)

Puth qenin në buzë, Enca “thumbon”: Këta mund të ishim ne, por ti…(FOTO)

Nga Lady Gaga te Rolling Stones/ Covid-19, yjet e muzikës në koncert gjigant bamirës

Nga Lady Gaga te Rolling Stones/ Covid-19, yjet e muzikës në koncert gjigant bamirës

Ish-e dashura “hajdute” e Philipp Plein gjen paqe në Poloni (FOTO)

Ish-e dashura “hajdute” e Philipp Plein gjen paqe në Poloni (FOTO)

‘Dashninë që nuk ma falni sa jam gjallë, haram ju koftë krejtve që e ruajnë për ditën kur të vdes’

‘Dashninë që nuk ma falni sa jam gjallë, haram ju koftë krejtve që e ruajnë për ditën kur të vdes’

Piton dhe luan në shtëpi, policia i bën gjëmën modeles

Piton dhe luan në shtëpi, policia i bën gjëmën modeles

Në karantinë së bashku! Konfirmohet lidhja mes futbollistit dhe modeles Oriola Marashi?

Në karantinë së bashku! Konfirmohet lidhja mes futbollistit dhe modeles Oriola Marashi?