Rina Balaj: Nuk jam tradhtare e kombit

13.02.2020 09:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rina Balaj: Nuk jam tradhtare e kombit

Ka kohë që reperja nga Istogu, Rina Balaj, e ka zyrtarizuar lidhjen me reperin shqiptar që jeton dhe vepron në Greqi, Sin Boy.

Megjithatë, emri i saj shpesh lakohet në faqet rozë, duke thënë se ajo është në një romancë dashurie me artistin grek.

Këtë së fundmi e ka sqaruar vet artistja, teksa tregon se Sin Boy është me prejardhje nga Berati.

Rina Balaj (Foto: Instagram)

“E gjitha që ju nevojitet është dashuria me të vërtetë. Ta sqaroj edhe një fakt se SinBoy është shqiptar nga Berati që ka jetuar në Greqi, e dini se nuk jam tradhtare e kombit”, ka shkruar ajo në në postim të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Çifti i ri i showbizit po kalojnë kohë të mirë me njëri-tjetrin, ndërsa po punojnë së bashku edhe në prurje të reja.Lexo po ashtu:Rina Balaj dhe Sin Boy së shpejti me këngë të re

Ata tashmë kanë finalizuar klipin e ri, i cili pritet të prezantohet së shpejti para publikut dhe fansave të shumtë të tyre.

Ndërkaq, “Meredith” i lansuar në dhjetor nga Rina dhe Sin Boy u prit tejet mirë dhe tashmë ka arritur të grumbullojë mbi dy milionë klikime në YouTube.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


OAK takon Kurtin, flasin për sfidat e të bërit biznes

OAK takon Kurtin, flasin për sfidat e të bërit biznes

Haxhiu premton ndihmë për viktimat e dhunës në familje

Haxhiu premton ndihmë për viktimat e dhunës në familje

Aksioni i policisë për krime kibernetike, tre të arrestuar në Prishtinë dhe Gjakovë

Aksioni i policisë për krime kibernetike, tre të arrestuar në Prishtinë dhe Gjakovë

Haziri – Kurtit: Vendimet e vështira i bëjnë liderët të suksesshëm, shfuqizoje taksën

Haziri – Kurtit: Vendimet e vështira i bëjnë liderët të suksesshëm, shfuqizoje taksën

Osmani zotohet se do ta fuqizojnë rolin e Kuvendit në politikën e jashtme

Osmani zotohet se do ta fuqizojnë rolin e Kuvendit në politikën e jashtme

Grenell mbetet i dërguari i Trumpit për dialogun Kosovë-Serbi

Grenell mbetet i dërguari i Trumpit për dialogun Kosovë-Serbi

Haziri shpall të premten ditë zie pas tragjedisë të shuarjes së pesë anëtarëve të familjes Bllaca

Haziri shpall të premten ditë zie pas tragjedisë të shuarjes së pesë anëtarëve të familjes Bllaca

Daka: Deklaratat e Ministrit Bislimi për meditjet e KQZ’së janë ofenduese

Daka: Deklaratat e Ministrit Bislimi për meditjet e KQZ’së janë ofenduese

Ekskluzive: Skenari i Kurtit për shkarkimet e bordeve

Ekskluzive: Skenari i Kurtit për shkarkimet e bordeve

Grenell nuk largohet nga posti i ambasadorit pas emërimit në krye të inteligjencës amerikane

Grenell nuk largohet nga posti i ambasadorit pas emërimit në krye të inteligjencës amerikane

Tahiri i reagon Haxhiut pas anulimit të procesit të noterisë: Shihemi në Gjykatë

Tahiri i reagon Haxhiut pas anulimit të procesit të noterisë: Shihemi në Gjykatë

Hamza: Kurti të mos merr vendime popullsite, kjo mund të dëmtojë buxhetin e shtetit

Hamza: Kurti të mos merr vendime popullsite, kjo mund të dëmtojë buxhetin e shtetit

Konjufca: Shfuqizova vendimin e kundërligjshëm për emërimin e 14 konsujve

Konjufca: Shfuqizova vendimin e kundërligjshëm për emërimin e 14 konsujve

Richard Grenell me tri pozicione: Shef i Inteligjencës, Ndërmjetësues Kosovë-Serbi dhe Ambasador në Gjermani

Richard Grenell me tri pozicione: Shef i Inteligjencës, Ndërmjetësues Kosovë-Serbi dhe Ambasador në Gjermani

Albulena Haxhiu merr vendimin e parë si ministre

Albulena Haxhiu merr vendimin e parë si ministre

Veliu priti në takim njoftues Shefin e Misionit të EULEX Lars-Gunnar Wigemark

Veliu priti në takim njoftues Shefin e Misionit të EULEX Lars-Gunnar Wigemark