Publikohet video e ministrit tek kryen marrëdhënie me dy femra (Video +18)

05.09.2016 11:06
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Publikohet video e ministrit tek kryen marrëdhënie me dy femra (Video +18)

Ministri i Mirëqenis për Gratë dhe Fëmijët në Dehli të Indisë është shkarkuar nga puna pas një skandali seksual.

Video e mëposhtme tregon momentin kur ministri Sandeep Kumar është kapur mat duke u puthur me dy femra.

Kumar ishte i martuar prej disa vitesh dhe pavarësisht se 34 vjeçari i prekte çdo ditë këmbët gruas së tij si shenjë falënderimi për sakrificat e saj, e ka tradhtuar.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pronarja me rutinën e pazakontë të përshëndetjes me macen (Video)

Pronarja me rutinën e pazakontë të përshëndetjes me macen (Video)

Besojeni ose jo, në këtë veturë gjenden 17 persona! (Video)

Besojeni ose jo, në këtë veturë gjenden 17 persona! (Video)

Tortat më bizare për festimin ardhjes në jetë të fëmijës (Foto)

Tortat më bizare për festimin ardhjes në jetë të fëmijës (Foto)

Unaza brenda avokados, trendi i fundit i propozimit për martesë (Video)

Unaza brenda avokados, trendi i fundit i propozimit për martesë (Video)

Berlusconi ngacmon gazetaren e BBC-së, shkak shtrëngimi “i fortë” i dorës (Video)

Berlusconi ngacmon gazetaren e BBC-së, shkak shtrëngimi “i fortë” i dorës (Video)

Gruaja godet pandërprerë “të dashurën” e burrit, e tërheq për flokësh dhe përpiqet t’i shqyejë rrobat e saj (Video)

Gruaja godet pandërprerë “të dashurën” e burrit, e tërheq për flokësh dhe përpiqet t’i shqyejë rrobat e saj (Video)

Pas muaj të tërë thatësie, festoi nisjen e të reshurave duke bërë ‘dush’ në shi (Video)

Pas muaj të tërë thatësie, festoi nisjen e të reshurave duke bërë ‘dush’ në shi (Video)

Fermeri beson se posteri i aktores atraktive, ia largon ‘syrin e keq’ prej të mbjellave (Video)

Fermeri beson se posteri i aktores atraktive, ia largon ‘syrin e keq’ prej të mbjellave (Video)

Babai shfrytëzoi kafshën e balsamosur që ta frikësoi të bijën (Video)

Babai shfrytëzoi kafshën e balsamosur që ta frikësoi të bijën (Video)

Udhëtarja thau brekët në ventilatorin e aeroplanit (Video)

Udhëtarja thau brekët në ventilatorin e aeroplanit (Video)

Provuan të hyjnë në kinema me një biletë, të fshehur brenda një manteli (Foto)

Provuan të hyjnë në kinema me një biletë, të fshehur brenda një manteli (Foto)

Stërvitjet e 93-vjeçares në palestër, inspirim për të nisur ushtrimet (Video)

Stërvitjet e 93-vjeçares në palestër, inspirim për të nisur ushtrimet (Video)

Kali dukej sikur qeshte, momenti kapet nga fotografi amator (Foto)

Kali dukej sikur qeshte, momenti kapet nga fotografi amator (Foto)

Agjencia e modës në kërkim të modelëve të ‘shëmtuar’ (Foto)

Agjencia e modës në kërkim të modelëve të ‘shëmtuar’ (Foto)

Vizatoi një rreth të përkryer, as vet nuk mund të besoi si e bëri (Video)

Vizatoi një rreth të përkryer, as vet nuk mund të besoi si e bëri (Video)

Fëmijën që flinte, babai iluzionist e ‘ndau në gjysmë’ (Video)

Fëmijën që flinte, babai iluzionist e ‘ndau në gjysmë’ (Video)