Prokurori i Gjilanit blen viagra online, kërkon t’i dërgohet në zyre

28.07.2019 22:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Prokurori i Gjilanit blen viagra online, kërkon t’i dërgohet në zyre

Prokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Esat Ademi, ka shfrytëzuar vendin e punës për të blerë viagra online.

Prokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Esat Ademi, ka porositur viagra online dhe ka kërkuar që ajo t’i dërgohet në zyrën e tij, në ambientet e Prokurorisë Themelore, shkruan lajmi.net.

Është Ehat Miftaraj nga IKD që i ka publikuar këto fotografi.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Miftaraj, ka uruar që të mos jetë vetë prokurori Ademi që e ka bërë këtë porosi, por dikush që mund t’ia ketë keqpërdorur rrjetin social Facebook.

Postimi i plotë i Miftarajt pa ndërhyrje:

Prokuroria themelore e shfrytezon vikendin per shoping.

Krejt normale, nese blen dhe produktin (doren ne zemer jo çfaredo produkti) kerkon me dergu ne adrese te shtepise.

Ama nuk eshte bre normale nese ky shoping ndodh prej prokurorit te shtetit me ble produkte te tilla me i dergu ne adrese te prokurorit te shtetit!

Po lutna qe nuk eshte facebook-u i tij ose qe ja ka keqperdor dikush facebookun e nuk eshte ky veprim i tij. /Lajmi.net/

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mbi 65 për qind e qytetarëve në Kosovë besojnë se politikanët kanë më pak gjasa të ndëshkohen nga ligji

Mbi 65 për qind e qytetarëve në Kosovë besojnë se politikanët kanë më pak gjasa të ndëshkohen nga ligji

Serbia ka dy kushte për t’i ndalë lobimet kundër Kosovës

Serbia ka dy kushte për t’i ndalë lobimet kundër Kosovës

Vdes mjeku kinez nga coronavirusi

Vdes mjeku kinez nga coronavirusi

Mustafa: Sot do të takohem me Kurtin për marrëveshje

Mustafa: Sot do të takohem me Kurtin për marrëveshje

Stefanova: U çuditëm si Kamçev e kishte ditur që do ta kontrollojnë prokurorët

Stefanova: U çuditëm si Kamçev e kishte ditur që do ta kontrollojnë prokurorët

Një shtetas turk në Podujevë, gjendet pa shenja jete

Një shtetas turk në Podujevë, gjendet pa shenja jete

Ajri në kryeqytet vazhdon të jetë i pashëndetshme

Ajri në kryeqytet vazhdon të jetë i pashëndetshme

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Ngjarja horror/ Babai gjen të vdekur 3 fëmijët dhe gruan të shtrirë në rrugë (Foto)

Ngjarja horror/ Babai gjen të vdekur 3 fëmijët dhe gruan të shtrirë në rrugë (Foto)

Grenell: Mirë që Kosova dhe Serbia e panë ‘dritaren e vogël’ që Trump e ka hapur për to

Grenell: Mirë që Kosova dhe Serbia e panë ‘dritaren e vogël’ që Trump e ka hapur për to

Përplaset helikopteri, vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant

Përplaset helikopteri, vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant

Nesër në Berlin do të bisedohet rreth rivendosjes së hekurudhës mes Kosovës e Serbisë

Nesër në Berlin do të bisedohet rreth rivendosjes së hekurudhës mes Kosovës e Serbisë

Nesër shënohet Dita Ndërkombëtare e Përkujtimit të Viktimave të Holokaustit,   Presidenti Thaçi merr pjesë

Nesër shënohet Dita Ndërkombëtare e Përkujtimit të Viktimave të Holokaustit, Presidenti Thaçi merr pjesë

A do të konstatohet sot që nuk ka kushte për marrëveshje mes LVV-së e LDK-së?

A do të konstatohet sot që nuk ka kushte për marrëveshje mes LVV-së e LDK-së?

Politikologu: Partia e Isa Mustafës, marrëveshjen e mundshme me LVV’në, e ka konvertuar në pazar politik

Politikologu: Partia e Isa Mustafës, marrëveshjen e mundshme me LVV’në, e ka konvertuar në pazar politik

Infektologët kosovarë apelojnë: Shteti ta shtojë kujdesin rreth coronavirusit

Infektologët kosovarë apelojnë: Shteti ta shtojë kujdesin rreth coronavirusit