Për Rinën, ky është më i çarti në shqiptari

22.02.2019 16:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Për Rinën, ky është më i çarti në shqiptari

S’ka shumë kohë që ka hyrë në tregun muzikor dhe shumë shpejt u bë emër i njohur për publikun.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rina Balaj e cila është rep artistja më e re në tregun muzikor.

Që nga paraqitja e saj e parë skenike çdo lëvizje e saj është përcjellur me mjaft kuriozitet nga mediat, e sidomos kur bëhej fjalë për rivalitetin e saj me rep artisten tjetër Taynën.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, pothuajse çdo veprim ajo e ndan me ndjekësit e saj.

E këta të fundit shpesh herë e kanë ironizuar në komente ,veçanërisht në ato raste kur në  foto Rina kishte harruar ta bëj tag menaxherin e saj Met Elshanin , e ata ia kanë përkujtuar.

Por, siç duket Rina tashmë është mbushur mend , nuk lë foto pa i përmendur emrin e tij, madje shpesh poston edhe foto duke e falënderuar për mbështetjen që i ka dhënë asaj.

Jo pak artista kanë marrë hapat e parë të karrierës së tyre te menaxheri i Rinës, Met Elshani apo i ashtuquajturi “më i qarti në shqiptari”

Kujtojmë që Rina hiq më larg se dje lansoi projektin e saj të ri muzikor “Ilegal”./Kosovarja/.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miley Cyrus për herë të parë në Kosovë, Serbët nisin komentet plot urrejtje

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)

Miss Serbia çmend të gjithë: Këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës në emision (Video)