Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

12.10.2017 13:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve e shumë fytyrave të njohura publike, transmeton Gazeta Express. 

E pas disa ditëve pushim së bashku me bashkëshorten, Besniku tashmë i është kthyer normalitetit. 

Sipas një fotografie që ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram duket se së shpejti do të publikojë ndonjë projekt të ri për fansat e tij.

Në këtë fotografi ai shihet në studion e tij teksa punon në këngën e tij më të re.

Kujtojmë se , “Balkanbooty” është kënga e fundit nga grupi NRG Band e publikuar disa muaj më parë./Gazeta Express/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Femrat: Kaq duhet të jetë penisi për një seks ëndrrash

Femrat: Kaq duhet të jetë penisi për një seks ëndrrash

Gjira e quajti lopë, kështu i reagon Rina

Gjira e quajti lopë, kështu i reagon Rina

Unitedi përgatit 56 milionë euro për Maguiren

Unitedi përgatit 56 milionë euro për Maguiren

Chrome konsumon më shumë memorie për shkak të Spectre

Chrome konsumon më shumë memorie për shkak të Spectre

Pilotët pinë duhan në kabinë dhe aterojnë gabimisht

Pilotët pinë duhan në kabinë dhe aterojnë gabimisht

Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

Barcelona bënë ofertën e dytë për Willianin

Barcelona bënë ofertën e dytë për Willianin

Me këto fjalë e uron Dafina Zeqiri të dashurin për ditëlindje

Me këto fjalë e uron Dafina Zeqiri të dashurin për ditëlindje

PSG dëshiron ende Bonuccin

PSG dëshiron ende Bonuccin

A është vrapimi i dëmshëm për nyejt?

A është vrapimi i dëmshëm për nyejt?

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

Renault bëhet zyrtarisht partner i Paris Saint-Germain

Renault bëhet zyrtarisht partner i Paris Saint-Germain

Pacientit i nxorën nga njëri vesh 22 filtër të pajisjes për dëgjim (Video)

Pacientit i nxorën nga njëri vesh 22 filtër të pajisjes për dëgjim (Video)

Besi publikon foton e parë të Ajkës dhe ka disa fjalë zemre për të!

Besi publikon foton e parë të Ajkës dhe ka disa fjalë zemre për të!

Gomes drejt transferimit në Ligën Premier, Arsenal dhe Tottenham në garë për portugezin

Gomes drejt transferimit në Ligën Premier, Arsenal dhe Tottenham në garë për portugezin

Galaxy Note 9 i ngjashëm me Note 8-ën

Galaxy Note 9 i ngjashëm me Note 8-ën