Pacolli: Kosova drejt fitores së radhës

07.09.2019 15:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pacolli: Kosova drejt fitores së radhës

Behgjet Pacolli, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, u uron fitore futbollistëve të Kombëtare së Kosovës në ndeshjen që pritet të luajnë me Çekinë.

Këtë e bëri të ditur Pacolli me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Kosova drejt fitores së radhës! I uroj sukses dhe fitore djemëve tanë”, ka shkruar Pacolli

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Pacolli: Kosova drejt fitores së radhës

Pacolli: Kosova drejt fitores së radhës

Ligji për përdorimin e gjuhëve nën llupë të Komisionit të Venedikut

Ligji për përdorimin e gjuhëve nën llupë të Komisionit të Venedikut

Kusari-Lila: Me VV kemi dallime, por jemi fokusuar në atë që na bashkon

Kusari-Lila: Me VV kemi dallime, por jemi fokusuar në atë që na bashkon

Haradinaj: 100% me djemtë tanë, forca Kosovë

Haradinaj: 100% me djemtë tanë, forca Kosovë

Kjo është lista e kandidatëve të LDK’së për deputetë

Kjo është lista e kandidatëve të LDK’së për deputetë

Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

Kadri Veseli beson në fitore: “Kosovë 2-1 Çeki”

KMDLNJ: Mos u lëshoni në gjuhë denigruese, shpalosni programet

KMDLNJ: Mos u lëshoni në gjuhë denigruese, shpalosni programet

Ndeshja Kosovë-Çeki, Lutfi Haziri me mesazh thumbues

Ndeshja Kosovë-Çeki, Lutfi Haziri me mesazh thumbues

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet: Skënderbeu kreu masakra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet: Skënderbeu kreu masakra ndaj shqiptarëve, e jo Perandoria Osmane

Ndalimi i 8 shtetasve çek nga Policia e Kosovës, vijnë reagimet nga Çekia

Ndalimi i 8 shtetasve çek nga Policia e Kosovës, vijnë reagimet nga Çekia

Mustafa: Në listën për deputetë të gjithë janë të LDK’së, s’ka ardhacak

Mustafa: Në listën për deputetë të gjithë janë të LDK’së, s’ka ardhacak

AAK-ja nominon për deputetë persona me aktakuza, PDK, VV e LDK thonë se nuk do të veprojnë kështu

AAK-ja nominon për deputetë persona me aktakuza, PDK, VV e LDK thonë se nuk do të veprojnë kështu

Drenori: Albin Kurti sot m’i theu këmbët, luajti me personalitetin tim për ta futur Dugollin në listë

Drenori: Albin Kurti sot m’i theu këmbët, luajti me personalitetin tim për ta futur Dugollin në listë

Kjo është lista e kandidatëve për deputetë të koalicionit AAK-PSD

Kjo është lista e kandidatëve për deputetë të koalicionit AAK-PSD

Keqplanifikimi qeveritar, digjen miliona euro

Keqplanifikimi qeveritar, digjen miliona euro

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës