Njoftimi i fundit i Presidencës, Thaçi nuk u lë hapësirë gazetarëve për pyetje

29.06.2020 19:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Njoftimi i fundit i Presidencës, Thaçi nuk u lë hapësirë gazetarëve për pyetje

Zyra për informim e presidencës njofton se adresimi i presidentit Thaçi do u shpërndahet mjeteve të informimit në orën 20:00, nga Departamenti i Informacionit dhe Komunikimit me Publikun.

Në adresimin e Thaçit nuk është paraparë të shtrohen pyetje nga gazetarët.

Ky është adresimi i parë i presidentit Thaçi, pas njoftimit të Zyrë​s së Prokurorit të Specializuar për aktakuzën kundër tij, kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli dhe të tjerëve.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve

Fluturimet në “Adem Jashari” bëhen në intervale 45 minuta ndërmjet aterrimeve

Kufizimi i lëvizjes dhe mbyllje e gastronomisë në mbrëmje, ja vendimet që hyjnë sot në fuqi

Kufizimi i lëvizjes dhe mbyllje e gastronomisë në mbrëmje, ja vendimet që hyjnë sot në fuqi

Mnistri ​Cakaj në mbrojtje të Thaçit e Veselit: Historia e UÇK-së s’mund të njolloset nga askush

Mnistri ​Cakaj në mbrojtje të Thaçit e Veselit: Historia e UÇK-së s’mund të njolloset nga askush

Këto janë masat e reja për luftimin e pandemisë COVID-19

Këto janë masat e reja për luftimin e pandemisë COVID-19

Mjeku kosovar: Respektimi i masave antiCOVID-19, rruga e vetme për ta mbrojtur njëri-tjetrin

Mjeku kosovar: Respektimi i masave antiCOVID-19, rruga e vetme për ta mbrojtur njëri-tjetrin

75 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

75 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

152 raste të reja me COVID-19 të dielën në Kosovë

152 raste të reja me COVID-19 të dielën në Kosovë

Vetura godet tre këmbësorë në Lipjan

Vetura godet tre këmbësorë në Lipjan

Masat e reja ndaj COVID-19 i detyrojnë kosovarët të kthehen nga pushimet, bllokohet kufiri në Vërmicë

Masat e reja ndaj COVID-19 i detyrojnë kosovarët të kthehen nga pushimet, bllokohet kufiri në Vërmicë

Tahiri: Vendimi për mbylljen e gastronomisë është i rëndë, do të shkaktojë dëme ekonomike

Tahiri: Vendimi për mbylljen e gastronomisë është i rëndë, do të shkaktojë dëme ekonomike

​Kroaci: Rezultatet preliminare tregojnë për fitore të HDZ-së

​Kroaci: Rezultatet preliminare tregojnë për fitore të HDZ-së

E moshuara hidhet nga ndërtesa në Prishtinë, dërgohet për tretman në QKUK

E moshuara hidhet nga ndërtesa në Prishtinë, dërgohet për tretman në QKUK

Flasin ushtarët e UÇK-së: Edhe një jetë do të luftonim për Kosovë

Flasin ushtarët e UÇK-së: Edhe një jetë do të luftonim për Kosovë

Sunday Times: Kina kishte gjetur koronavirusin 7 vjet më parë

Sunday Times: Kina kishte gjetur koronavirusin 7 vjet më parë

Hoti: Masat e reja hynë në fuqi nga e hëna

Hoti: Masat e reja hynë në fuqi nga e hëna

Bilanc shqetësues! Virusi kthehet frikshëm në Ballkan

Bilanc shqetësues! Virusi kthehet frikshëm në Ballkan