Naomi Campbell nuk njeh moshë, shfaqet nudo (Video)

02.02.2020 22:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Naomi Campbell nuk njeh moshë, shfaqet nudo (Video)

Naomi Campbell, pozon nudo për Vivien Westwood. Tashmë 49 vjeç, top modelja i bën ato më të rejat, të duken jo fort të hijshme, në fushatën e re të stilistes angleze.

Vërtetë modele si Bella dhe Gigi Hadid, Kendall Jenner etj, janë shumë të kërkuara dhe të paguara, por kur hyjnesha e zezë është në pasarelë, të gjithë ndalen ta shikojnë. Tani ajo thuajse ka prekur të pesëdhjetat, por Naomi nuk heziton të shfaqet sërish nudo, dhe të jetë e mahnitshme.

Ajo është protagoniste absolute e fushatës pranverë-verë 2020 të Vivien Westwood, në një bashkëpunim që zgjat prej thuajse 30 vitesh. Modelja ka sfiluar shumë herë për markën por asnjëherë në një reklamë, deri më tani.

Në imazhet e reja, përveç Naomi Campbell shfaqet edhe vetë stilistja Westwood por vetë Naomi, përveçse pozon me veshjet e koleksionit, shfaqet në një prej fotove nudo, vetëm me një kapelë në kokë dhe me taka shumë të larta. Dhe fiziku i saj që duket se nuk e njeh kohën, është impresionues./tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja me CoVid-19 nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Bayerni “uragan”, mposht Fortunën e Dusseldorfit me “manita”

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Në dukje një çift normal, zbrazin 20 plumba ndaj policëve (VIDEO)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Facebook nuk pranon të marrë masa pas komenteve të Trumpit

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Në Indi i ka prerë kokën një burri 52-vjeç për t’i dhënë fund koronavirusit

Rodgers: Kur kisha  infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Rodgers: Kur kisha infektimin nga koronavirus, nuk mund të ecja as 10 metra

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

Ja kush po e thotë se do ta nokautojë Joshuan!

Efektet e lëngut të patates

Efektet e lëngut të patates

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Gjykata në Gjermani: Volkswagen të dëmshpërblejë klientët

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Mungesa e vitaminës D/ Si ndikon për diabetin, ja ushqimet ku gjendet

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi