Imazhet nga klipi i ri i Rita Orës (Foto)

19.06.2017 16:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Imazhet nga klipi i ri i Rita Orës (Foto)

Rita Ora tri javë më parë ka publikuar projektin më të ri me titull ‘Your Song’ .
Pasi ka publikuar këngën vetëm në versionin akustik, ajo po punon për të sjellë këngën bashkë me klip. Në rrjete sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë xhirimit të klipit, të cilin pritet ta lansojë shumë shpejt.

Kënga e re e saj, është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë afro 10 milionë klikime.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Maji është muaji i masturbimit; efektet e tij në organizëm

Maji është muaji i masturbimit; efektet e tij në organizëm

Shaulinat Dj Blunt & Real 1 n'Kosovë Show: Do t’i zhdukim reperët tjerë nga muzika

Shaulinat Dj Blunt & Real 1 n'Kosovë Show: Do t’i zhdukim reperët tjerë nga muzika

Suarez e zhbllokon rezultatin, por aty është CR7 për të barazuar

Suarez e zhbllokon rezultatin, por aty është CR7 për të barazuar

Barka peshkatarit rrethohet nga 30 peshkaqenë (Video)

Barka peshkatarit rrethohet nga 30 peshkaqenë (Video)

Çfarë po ndodh me Rike Roçin…! Shikoni si është katandisur super sexy shqiptare

Çfarë po ndodh me Rike Roçin…! Shikoni si është katandisur super sexy shqiptare

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-0 Liverpool – Hazard më i miri, dështon Salah

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-0 Liverpool – Hazard më i miri, dështon Salah

Tre shqiptarë në “Eurovizion”, Bushpepa pushton skenën e provave në Lisbonë

Tre shqiptarë në “Eurovizion”, Bushpepa pushton skenën e provave në Lisbonë

Simptomat e sulmit të panikut

Simptomat e sulmit të panikut

Giroud zhbllokon derbin ndaj Liverpoolit

Giroud zhbllokon derbin ndaj Liverpoolit

Egla Ceno: Si e përjetoj divorcin në shfaqjen e fundit dhe ç’mendoj për përplasjet mes burrit dhe gruas

Egla Ceno: Si e përjetoj divorcin në shfaqjen e fundit dhe ç’mendoj për përplasjet mes burrit dhe gruas

Arsenal – Burnley, formacionet zyrtare

Arsenal – Burnley, formacionet zyrtare

Para derës së shtëpisë gjeti një ‘rrënjë të nëmur’, pas dy javësh i ndodhi diçka e papritshme (Foto)

Para derës së shtëpisë gjeti një ‘rrënjë të nëmur’, pas dy javësh i ndodhi diçka e papritshme (Foto)

Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë!

Modelja shqiptare shtrihet nudo në rërë!

Liverpooli rivalizon Chelsean dhe Man Cityn për Zahan  

Liverpooli rivalizon Chelsean dhe Man Cityn për Zahan  

Lind foshnja pa sy

Lind foshnja pa sy

Anxhela Martini nuk pëmbahet, shikoni si ngre këmbët në Milano!

Anxhela Martini nuk pëmbahet, shikoni si ngre këmbët në Milano!