Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

17.10.2020 13:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

Liverpooli është duke avancuar me rezultat 0-1 ndaj Evertonit, me golin e realizuar pas vetë dy minutave lojë nga Sadio Mane, raporton KosovaPress.

Por, trajneri Jurgen Klopp ka marr një lajm shumë të keë pasi nga fusha është larguar mbrojtësi holandez Virgil Van Dijk i cili pësoi një lëndim pas dhjetë minutave lojë.

Në vend të tij hyri në lojë Joe Gomez.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

Lëndohet ylli i Liverpoolit, largohet nga loja

Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Dy minuta lojë dhe ka gol në derbin Everton – Liverpool

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Formacionet e mundshme të derbit mes Interit dhe Milanit

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Ronaldo: Nuk e kam shkelur protokollin, pres të kthehem së shpejti e të shijoj jetën

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Nesër Drag Race i fundit për këtë vit

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Kabineti i Komshiq: Vendimi për mos njohjen e Kosovës nuk ishte unanim

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Goli i Hadergjonajt zgjidhet si më i miri në “Play-Off” në Ligën e Kombeve

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Babai i Krasniqit i kërkon atij ti “var dorëzat”, Krasniqi i kthen përgjigje

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Krasniqi: Grushti ndaj Boesel ishte grushti i 15 viteve, pas meçit ai përfundoi në spital

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Deschamps lavdëron Pogban në përballjen ndaj Kroacisë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Vieri frikëson Milanin: Ky lojtar i Interit është më i miri në botë

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Greqi – Kosovë, mbyllet pa fitues, Kosova me lojë më cilësore por pa rezultat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Greqi – Kosovë, rezultati dhe statistikat

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

“Përshëndetje baba”. Totti mallëngjen me mesazhin lamtumirës për babain

Lituani – Shqipëri, formacionet zyrtare

Lituani – Shqipëri, formacionet zyrtare

Kryeministri Hoti takohet me Haxhi Krasniqin

Kryeministri Hoti takohet me Haxhi Krasniqin