Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

09.01.2019 13:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Ndërsa karriera e Cardit ka arritur majat, jeta e saj personale nuk është kaq rozë. Gjërat duket se nuk po shkojnë aspak mirë për reperen e famshme e cila pas tradhëtisë së partnerit dhe ndarjes së bujshme tashmë duket se ka probleme me të bijën.

Ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve në instagram që vogëlushja Kulture po lufton me një infeksion të rëndë viral aq sa i është dashur të vendos maskë oksigjeni. Kështu duket në foton e postuar nga Cardi.

Cardi B zbulon se nuk kishte fjetur për 24 orë ndërsa ushqente foshnjën. “Nuk kam fjetur për 24 orë dhe jam kujdesur sëbashku me motrën dhe nënën time. Fëmija im ka një të ftohtë.”-tha ajo.


Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri

Guns N’ Roses së shpejti me një album të ri

Menaxherja e të bijave, sa fiton Kris Jenner nga Kim Kardashian e të motrat

Menaxherja e të bijave, sa fiton Kris Jenner nga Kim Kardashian e të motrat