Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

25.01.2020 12:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, këto ditë po qëndron në Los Angeles.

Ajo është duke realizuar disa reklama për markat me të cilat ka kontratë fitimprurëse, gjersa mendohet se në të njëjtën kohë po realizon edhe një projekt të ri muzikor.

Rita është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare publikoi në rrjetin social Instagram një imazh, ku shfaqej mjaft tërheqëse me pamjen e saj prej bionde dhe një veshje shumëngjyrëshe.

Megjithatë, fansat vërejtën se bluza që ajo kishte veshur ishte paksa transparente, duke zbuluar pak nga përmasat e gjoksit atraktiv të artistes.

Teksa shijonte një gotë verë, Ora duket se ka gjetur më në fund pak kohë për veten e saj, pas angazhimeve të shumta që ka pasur këto javë, pasi përveç xhirimeve në Amerikë ajo është dashur të jetë edhe në Londër, pasi është anëtare jurie në spektaklin televiziv, “The Masked Singer”.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Grenelli ‘Supermeni’ për të cilin litar është edhe treni!

Grenelli ‘Supermeni’ për të cilin litar është edhe treni!

Lajiq: Heqja e taksës largon një barrierë, por reciprociteti sjell tri barriera të reja

Lajiq: Heqja e taksës largon një barrierë, por reciprociteti sjell tri barriera të reja

Flasin për Kartonin e Gjelbër,  Guvernatori i BQK-së dhe Kryeparlamentarja Osmani

Flasin për Kartonin e Gjelbër, Guvernatori i BQK-së dhe Kryeparlamentarja Osmani

Limaj uron për 50-vjetorin e UP’së

Limaj uron për 50-vjetorin e UP’së

Nagavci reagon ndaj Tomë Gashi: Akti i mbrëmshëm është i gabuar dhe nuk mund të justifikohet

Nagavci reagon ndaj Tomë Gashi: Akti i mbrëmshëm është i gabuar dhe nuk mund të justifikohet

Zv/Kryeministri: Kosova partner i besueshëm në normalizim e marrëdhënieve me Serbinë

Zv/Kryeministri: Kosova partner i besueshëm në normalizim e marrëdhënieve me Serbinë

Thaçi i thotë në takim ndihmës-sekretarit amerikan: Kosova e gatshme të arrijë marrëveshje përfundimtare me Serbinë

Thaçi i thotë në takim ndihmës-sekretarit amerikan: Kosova e gatshme të arrijë marrëveshje përfundimtare me Serbinë

Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Podujevës

Ky është kandidati i LDK-së për kryetar të Podujevës

E kërkonin autoritetet gjermane shtetasi serb arrestohet në Gjilan

E kërkonin autoritetet gjermane shtetasi serb arrestohet në Gjilan

Tragjedi/ Merr flakë jetimorja, humbin jetën 15 fëmijë

Tragjedi/ Merr flakë jetimorja, humbin jetën 15 fëmijë

Gratë: Presim shumë nga ministret e reja të Kosovës

Gratë: Presim shumë nga ministret e reja të Kosovës

Dy të plagosur në Prishtinë

Dy të plagosur në Prishtinë

Kryeministri bullgar: Pas takimit me Kurtin u dakorduam se  kziston një potencial i pashfrytëzuar për zgjerimin e bashkëpunimit dy palësh

Kryeministri bullgar: Pas takimit me Kurtin u dakorduam se kziston një potencial i pashfrytëzuar për zgjerimin e bashkëpunimit dy palësh

Normalizimi i raporteve nis me këto marrëveshje

Normalizimi i raporteve nis me këto marrëveshje

“Plani Marshall”

“Plani Marshall”

Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK

Rrahën ndërmjet veti katër persona në Fushë Kosovë, sa që marrin trajtim mjekësor në QKUK