Kjo është lista e personave që do të thirren në Komision për kontratën me Devollët

07.05.2019 11:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kjo është lista e personave që do të thirren në Komision për kontratën me Devollët

Komisioni Hetimor parlamentar ka shqyrtuar sot edhe hartimin e listës së dëshmitareve që do të dëgjohen në Komision për Telekomin e Kosovës.

Nga dita e premte do të nisë intervistimi i dëshmitarëve nga ana e Komisionit Hetimor.

KP ka siguruar listën e dëshmitarëve që do të intervistohen nga komisioni. Në mesin e tyre janë krerët më të lartë të vendit e shumë zyrtarë të tjerë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kjo është lista e personave që do të thirren në Komision për kontratën me Devollët

Kjo është lista e personave që do të thirren në Komision për kontratën me Devollët

Haradinaj premton shpëtimin e Telekomit

Haradinaj premton shpëtimin e Telekomit

Presidenti i ri maqedonas thotë se Kosova s’i prish raportet Shkup-Beograd

Presidenti i ri maqedonas thotë se Kosova s’i prish raportet Shkup-Beograd

Hoxha: Ky do të jetë viti i fundit që qytetarët e Kosovës do ta festojnë Ditën e Evropës të izoluar

Hoxha: Ky do të jetë viti i fundit që qytetarët e Kosovës do ta festojnë Ditën e Evropës të izoluar

Rama: KE-ja ishte e qartë, ne i bëmë detyrat e shtëpisë!

Rama: KE-ja ishte e qartë, ne i bëmë detyrat e shtëpisë!

Serbia nuk i njeh patentë shoferët e Kosovës – ministri Mustafa thotë së nesër do të kërkojë reciprocitet

Serbia nuk i njeh patentë shoferët e Kosovës – ministri Mustafa thotë së nesër do të kërkojë reciprocitet

Daka: Gati për zgjedhjet në veri, OSBE nuk do të ketë rol ekzekutiv

Daka: Gati për zgjedhjet në veri, OSBE nuk do të ketë rol ekzekutiv

Rrahim Pacolli dorëhiqet nga AKR-ja

Rrahim Pacolli dorëhiqet nga AKR-ja

Z-Mobile paralajmëron se do t’ia marrë me përmbaruesë 26 milionë euro Telekomit

Z-Mobile paralajmëron se do t’ia marrë me përmbaruesë 26 milionë euro Telekomit

Ischinger: Pa njohje të Kosovës, nuk ka BE për Serbinë

Ischinger: Pa njohje të Kosovës, nuk ka BE për Serbinë

Ramush Haradinaj premton “shpëtimin” e Telekomit, përmend edhe Z Mobile

Ramush Haradinaj premton “shpëtimin” e Telekomit, përmend edhe Z Mobile

Veseli vë në lëvizje të gjithë për formimin e Tribunalit për krimet serbe në Kosovë

Veseli vë në lëvizje të gjithë për formimin e Tribunalit për krimet serbe në Kosovë

Arben Bashota, Sylejman dhe Osman Bajrami dënohen me 13 vjet burgim

Arben Bashota, Sylejman dhe Osman Bajrami dënohen me 13 vjet burgim

Në Serbi thonë se dëmi i taksës është më shumë politik se sa ekonomik

Në Serbi thonë se dëmi i taksës është më shumë politik se sa ekonomik

Thaçi dekoron me medalje presidenciale Aki Nuredinin

Thaçi dekoron me medalje presidenciale Aki Nuredinin

Gjenerali Orr, portret i mbështetjes amerikane për FSK-në

Gjenerali Orr, portret i mbështetjes amerikane për FSK-në