Ja si dukej Gylseren kur ishte e vogël (Foto)

08.10.2016 09:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ja si dukej Gylseren kur ishte e vogël (Foto)

Aktorja turke Nurgul Yesilcay, e njohur si Gylseren nga seriali ‘Fate të kryqëzuara’ ka arritur që të bëjë për vete shumë adhurues me rolin e saj engjëllor.

Ajo njihet si një femër e guximshme dhe e fortë, ndërsa në një foto të cilën e ka postuar në rrjetin social Instagram mund ta shihni se sa pak ka ndryshuar ajo prej kur ishte fëmijë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Messi nuk tubohet me Argjentinën në këtë vit, mendon pensionimin

Messi nuk tubohet me Argjentinën në këtë vit, mendon pensionimin

Harroi ditën e saktë kur u kurorëzua, bëri tatuazh datën e gabuar (Foto)

Harroi ditën e saktë kur u kurorëzua, bëri tatuazh datën e gabuar (Foto)

Vërshimet nuk e ndaluan dasmën, çifti vuri kurorë derisa të ftuarit ishin me këmbë në ujë (Video)

Vërshimet nuk e ndaluan dasmën, çifti vuri kurorë derisa të ftuarit ishin me këmbë në ujë (Video)

Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Ushqimet që duhet t’i konsumoni për ta bërë barkun të rrafshtë

Ushqimet që duhet t’i konsumoni për ta bërë barkun të rrafshtë

BabyGee në fokus të veçantë gjoksin! (FOTO)

BabyGee në fokus të veçantë gjoksin! (FOTO)

Real Madridi beson shumë në dy fituesit e Kupës së Botës

Real Madridi beson shumë në dy fituesit e Kupës së Botës

Donte që gruaja të mos i kërkonte më para dhe për këtë inskenoi vdekjen e tij

Donte që gruaja të mos i kërkonte më para dhe për këtë inskenoi vdekjen e tij

Mandzukic pensionohet nga Përfaqësuesja e Kroacisë

Mandzukic pensionohet nga Përfaqësuesja e Kroacisë

Gjithçka që duhet të dini për dhimbjen e dhëmbit

Gjithçka që duhet të dini për dhimbjen e dhëmbit

Getoparti qëndroi në tavanin e hapur të makinës së turistëve, ata nuk hezituan të bëjnë ‘selfie’ (Video)

Getoparti qëndroi në tavanin e hapur të makinës së turistëve, ata nuk hezituan të bëjnë ‘selfie’ (Video)

Ronela ka një porosi për ‘hejterat’, e dërgon në këtë formë (FOTO)

Ronela ka një porosi për ‘hejterat’, e dërgon në këtë formë (FOTO)

Frikësohej se vogëlushja po mbytej në det, qeni e tërhoqi për ta vënë në hapësirë të sigurt (Video)

Frikësohej se vogëlushja po mbytej në det, qeni e tërhoqi për ta vënë në hapësirë të sigurt (Video)

Rita Ora do ta drejtojë MTV Video Music Awards

Rita Ora do ta drejtojë MTV Video Music Awards

Formacioni i mundshëm i Juves ndaj Chievos

Formacioni i mundshëm i Juves ndaj Chievos

Vazhdon drama Pitt-Jolie! Aktorja urdhërohet që me fëmijët të rikthehet në SHBA

Vazhdon drama Pitt-Jolie! Aktorja urdhërohet që me fëmijët të rikthehet në SHBA