Irina, aspak mërzitje për Ronaldon (Foto)

22.03.2015 15:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Irina, aspak mërzitje për Ronaldon (Foto)

Irina Shayk sërish është shfaqur plot nur në një fushatë reklamuese që tregon përveç buzëqeshjes edhe linjat e saja fantastike të trupit.

Bukuroshja 29 vjeçarje është zhveshur sërish për fushatën reklamuese për bikini e reja të kompanisë kolumbiane Agua Bendita. Duke rrezatuar konfidencë dhe seksibilitet, ylli është shfaqur në poza të ndryshme duke reklamuar bikinet shumëngjyrëshe, një dhe dy pjesëshe.

Irina-Shayk-565281 Irina-Shayk-267177 Irina-Shayk-267176

Para fotoaparatit ajo nuk tregon asnjë grimë pikëllimi për ndarjen me Ronaldon.

Edhe pse beqare dhe me gjithë thashethemet, nuk mund të pohohet me siguri se ajo ka një të dashur zëvendësues.

Ronaldo ndërkaq ishte lidhur në media me emrin e brunetës Lucia Villalon. Motra e madhe e Ronaldos, Elma ka reaguar duke i quajtur këto raporte false.

Këto informacione kanë bërë shumë fansa të pyesin, a mund të bashkohen Ronaldo dhe Irina sërish?

Ronaldo-267178

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19