Ingrid Gjonit i pëlqen vetëm 3-4 herë

12.03.2015 20:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ingrid Gjonit i pëlqen vetëm 3-4 herë

Këngëtarja Ingrid Gjoni ka folur ditën e sotme në një emision televiziv, ku ka treguar një pjesë nga dita e saj, pas lindjes së të birit, Parid. Ndërsa ka folur për jetën mes Shqipërisë dhe shteteve të tjera ku është e detyruar të udhëtojë herë pas here, për shkak të profesionit të saj, Gjoni është shprehur se është një punë e lodhshme dhe pse e mirëpaguar.

“Është e lodhshme sepse janë oraret e tilla. Duke menduar që shkojmë brenda ditës, mbarojmë aktivitetet në 4-5 të mëngjesit dhe marrim prapë avionin për tu kthyer në Shqipëri. Ia lë Paridin (djalin e saj të vetëm) Inisit (motrës së saj) dhe i them të kujdeset për të, ta lejë të luajë me Kokonë (vajza e Inisit)”,- është shprehur këngëtarja.

Moderatorja Rudina Magjistari ka konstatuar se këngëtarja, një pjesë të madhe të klipeve të saj i ka realizuar në bregdet. “Pse në ujë gjithmonë?”- e pyet Rudina.

“Në 13 vjet, i bie e kam bërë këtë punë me ujin një herë në 3-4 vjet. Për herë të parë kam xhiruar në bregdet për klipin “Jek e jek”. Nuk ishte eksperimentuar deri në atë kohë në bregdetin shqiptar. Mendoj se është më mirë në det se në këto ambientet e mbyllura, dushet. Duhet të bësh diçka për të rënë në sy. Të paktën kam veshur rrobat e banjës në vendin e duhur, sepse tani çfarë nuk ndodh”,- ka thënë Ingridi gjatë intervistës.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video