InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

09.12.2020 07:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

InfoSot hap konkurs për pranimin e tre (3) agjentëve të marketingut.

Kandidatët që aplikojnë për pozitën agjentë marketingu duhet të kenë të pakten 1-2 vite përvojë pune preferohet që ta njohin gjuhën angleze.

Kushtet:

Të ketë përvojë pune në shitje dhe prezantim
Të ketë shkathtësi të mira komunikuese

Kualifikimi:

Aftësi të mira negocimi dhe bashkëpunimi
Të ketë diplomë universitare, preferohet në fushën e marketingut
Të ketë përvojë në fushën e marketingut së paku dy vite
Të njohë gjuhen angleze (e preferueshme)
Të ketë patentë shofer – kategoria B
Forma e pagesës dhe orari:

Arritja e objektivave mujore të përcaktuara
Orari i punës është plotësisht fleksibil dhe pa kohë të caktuar
Dokumentacioni dhe mënyra e aplikimit:

CV-në së bashku me dokumentacionin përcjellës mbi shkollimin dhe përvojën e punës
Letër motivuese
Letër referencat

Për të kërkuar formularin për aplikim duhet të dërgoni CV apo të dhënat tuaja personale me foto përmes e-mail adresës sonë redaksia@infosot.com

Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi” / Prishtinë. T: +38649 323333 f: facebook: https://web.facebook.com/pg/Infosotcom www.infosot.com

Mund të aplikojnë edhe ata persona qe janë në marrëdhënie pune tjetër, por dëshirojnë që të përfitojnë edhe nga një punë e dytë.

Aplikimi është i hapur deri më 30 Dhjetor 2020.

Vetëm kandidatët potencial do të konktaktohen për intervistim.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Haziri: Nëse nuk zgjedhet presidenti i bie që po mungon ai i cili e la zyrën e zbrazët<br>25 minuta më parë

Haziri: Nëse nuk zgjedhet presidenti i bie që po mungon ai i cili e la zyrën e zbrazët
25 minuta më parë

Manxhuka i VV-së i reagon PDK-së: Jeni në negociata për pazare me poste

Manxhuka i VV-së i reagon PDK-së: Jeni në negociata për pazare me poste

​Gjykata e Apelit refuzon lirimin me kusht të Hysni Gucatit

​Gjykata e Apelit refuzon lirimin me kusht të Hysni Gucatit

Hoxhaj: Nuk e votojmë dikë partia e të cilit i ka vetëm 6% të votave

Hoxhaj: Nuk e votojmë dikë partia e të cilit i ka vetëm 6% të votave

Teuta Haxhiu tregon pse Haradinaj duhet të jetë president

Teuta Haxhiu tregon pse Haradinaj duhet të jetë president

Mustafa: LDK nuk e kërkon postin e presidentit, udhëheqim me qeverinë

Mustafa: LDK nuk e kërkon postin e presidentit, udhëheqim me qeverinë

Hetimet e vrasjes së Klodian Rashës/ Zbardhet rrëfimi i policit të arrestuar: Kishte armë dhe e flaku…

Hetimet e vrasjes së Klodian Rashës/ Zbardhet rrëfimi i policit të arrestuar: Kishte armë dhe e flaku…

Kurti kërkon nga ndërkombëtarët të shtojnë presionin mbi Serbinë

Kurti kërkon nga ndërkombëtarët të shtojnë presionin mbi Serbinë

Vrasja e 25-vjeçarit nga policia, protestuesit zhvendosen tek Kryeministria

Vrasja e 25-vjeçarit nga policia, protestuesit zhvendosen tek Kryeministria

Punime në rrjet, KEDS njofton për ndërprerje të energjisë në këto vende

Punime në rrjet, KEDS njofton për ndërprerje të energjisë në këto vende

Tahiri: Sa kam qenë në AKP kam garuar për deputete nga PDK – kam pasur edhe kërcënime

Tahiri: Sa kam qenë në AKP kam garuar për deputete nga PDK – kam pasur edhe kërcënime

Vuçiq: Po të nënshkruaja pavarësinë e Kosovës, do të merrja çmimin Nobel për Paqe

Vuçiq: Po të nënshkruaja pavarësinë e Kosovës, do të merrja çmimin Nobel për Paqe

Hoti mohon të kenë diskutuar për kandidaturën e Abdixhikut për të parin e Prishtinës

Hoti mohon të kenë diskutuar për kandidaturën e Abdixhikut për të parin e Prishtinës

Cakaj: Serbia të kërkojë falje për krimet dhe gjenocidin e kryer në Kosovë

Cakaj: Serbia të kërkojë falje për krimet dhe gjenocidin e kryer në Kosovë

Në Gjilan inaugurohet shtëpia mobile e librit ABC

Në Gjilan inaugurohet shtëpia mobile e librit ABC

​Hoti: Po punojmë në fuqizimin ekonomik të grave për të parandaluar dhunën ndaj tyre

​Hoti: Po punojmë në fuqizimin ekonomik të grave për të parandaluar dhunën ndaj tyre