Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

26.04.2020 19:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Mund të tingëllojë çuditshëm, por Ina dhe Geri nuk do të jenë më pjesë e rubrikës “PërPuthen në “E Diell”. Ndonëse tashmë ata e kanë shprehur dashurinë për njëri-tjetrin dhe kanë formuar një çift.

E gjithë ecuria e tyre gjatë emisionit ka qenë me shumë ulje ngritje. Keqkuptimet nuk kanë munguar, por edhe xhelozitë po ashtu. Një moment xhelozie, në puntatën e fundit të çiftit në emision, zbuloi dhe Ina.

Ajo tha se nuk është ndier mirë kur Geri ka dalë me Antonetën, madje ka përjetuar gjendje “shoku”, edhe pse ata (Ina dhe Geri) kishin bërë vetëm një takim së bashku. Ndërsa atë që Ina nuk ka “përtypur” dot, është momenti që Geri ka dalë në një takim me Edonën, sepse ajo e kishte “nuhatur” që ishte një lojë e pisët e Gerit.

“Silvio u mirëprit sigurisht, fanpaget e mia kanë një tendencë që shkojnë me atë që shkoj unë. Por në momentin që hyri Denisi u hapën disa fanpage Ina Denis. Unë kam vënë re që mbështetësit e mi i kanë aprovuar të gjitha, takimet kanë qenë shumë polemike. Kur ka dalë Antoneta me Gerin, mua më ka bërë përshtypje shumë të madhe. Në video bëhet qartë që unë kam ngrirë duke buzëqeshur. Kur e pash në tv, më vinte ta shqyeja veten. Se kisha me Gerin dhe Antonetën por ishte një buzëqeshje që i thoja Ina pse po të ndodh. Ishte diçka që unë e kisha parashikuar, sepse ky ka të gjithë të drejtën e botës, unë aty isha në shok, nuk e dija çfarë ndjeja. Nuk ishte si reagimi kur doli me Edonën. Geri kishte bërë disa premtime, kishte përjetuar atë daljen me Antonetën diçka të keqe. Dalja me Edonën, më erdhi shumë inat, sepse arrij ta parashikoj për çfarë e bëri atë veprimin. Nuk më pëlqeu si gjest sepse unë e kam cilësuar sinqeritetin e Gerit, por s’më pëlqen kur njerëzit bëjnë lojë të pisët”, tha Ina.
/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

A duhet të kenë frikë shtatzënat nga COVID-19?

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Kryeparlamentarja Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Rita Ora emocionon me “Change the world”

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Apple, Google, njoftim në telefon për ekspozimin ndaj koronavirusit

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Rusi/ 35 vjeçarja vret shoqen e saj, pjesët e trupit të viktimës përfundojnë në ushqim për qentë

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Klubet që nuk preken nga kriza e Koronavirus sa i përket merkatos. Reali, Interi dhe…

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Njerku i kapi duke kryer marrëdhënie intime, 16 vjeçarja dhe i dashuri punësuan dikë për ta vrarë

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)

West është miliarder

West është miliarder

Griezmann, Coutinho, Pochettino… Newcastle kërkon lavdinë

Griezmann, Coutinho, Pochettino… Newcastle kërkon lavdinë

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Arrestohet punonjësja e supermarketit që falsifikoi testin e koronavirusit për t’iu shmangur punës

Sallata 3 ngjyrëshe, më e shëndetshmja e stinës

Sallata 3 ngjyrëshe, më e shëndetshmja e stinës

Kamomil, qumësht dhe kanellë, kura natyrale që shëron trupin tuaj

Kamomil, qumësht dhe kanellë, kura natyrale që shëron trupin tuaj