Guardiola e dëshiron yllin e Bayernit (FOTO)

17.10.2016 13:51
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Guardiola e dëshiron yllin e Bayernit (FOTO)

Mesfushori anësor i Bayernit, Kinglsey Coman mund të largohet në fund të stinorit.

Francezi ka shkëlqyer në Bayern që nga transferimi prej gjigantit italian Juventus.

Ishte trajneri spanjoll Pep Guardiola që insistoi për ta transferuar te Bayerni dhe ia arriti kësaj gjëje.

Por pasi Guardiola tani është pjesë e Manchester Cityt, është duke e kërkuar me ngulm francezin.

Sipas medieve gjermane, Pep është i gatshëm të ofrojë rreth 40 milionë euro për ta bindur Bayernin të heqë dorë nga ylli francez.

Mbetet të shihet nëse Guardiola dhe Coman do të punojnë në të njëjtin klub përsëri.

 

coman2

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zyrtare: Sulejman Starova, trajner i Feronikelit

Zyrtare: Sulejman Starova, trajner i Feronikelit

Vala Superliga i jep kuptim fjalës ‘Shqipëri Etnike’ – trajnerët vijnë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Lugina

Vala Superliga i jep kuptim fjalës ‘Shqipëri Etnike’ – trajnerët vijnë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Lugina

Milan dhe Juventus në garë për Ceballos

Milan dhe Juventus në garë për Ceballos

Tottenhami i vë çmim Alderweireldit, mbrojtësi kushton 50 milionë euro

Tottenhami i vë çmim Alderweireldit, mbrojtësi kushton 50 milionë euro

Momentet e paharrueshme në karrierën e Fernando Torres

Momentet e paharrueshme në karrierën e Fernando Torres

Real, Barca dhe PSG vihen pas Salahit, të gatshëm ta kalojnë edhe shifrën e paguar për Neymar

Real, Barca dhe PSG vihen pas Salahit, të gatshëm ta kalojnë edhe shifrën e paguar për Neymar

Simeone dhe Dybala, takim në Madrid

Simeone dhe Dybala, takim në Madrid

Joseph Parker stërvitet me David Haye para meçit ndaj Anthony Joshuas

Joseph Parker stërvitet me David Haye para meçit ndaj Anthony Joshuas

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshjen kualifikuese për U-21

Treshja e gjyqtarëve nga Kosova drejtojnë ndeshjen kualifikuese për U-21

Pogba: Do të ishte kënaqësi të luaja me Neymarin

Pogba: Do të ishte kënaqësi të luaja me Neymarin

Raiola: Italia, skuadër që ta shpif, Donnarrumma mund të largohet nga Milani

Raiola: Italia, skuadër që ta shpif, Donnarrumma mund të largohet nga Milani

Kur Pogba e takoi Messin për herë të parë iu duk shumë i shkurtë, por menjëherë e kuptoi se gjithçka që bënte ai ishte e veçantë

Kur Pogba e takoi Messin për herë të parë iu duk shumë i shkurtë, por menjëherë e kuptoi se gjithçka që bënte ai ishte e veçantë

Mayweather: Mund të investoj te Newcastle Unitedi dhe mund ta transferoj Ronaldon

Mayweather: Mund të investoj te Newcastle Unitedi dhe mund ta transferoj Ronaldon

Juve qetëson tifozët, lëndimi i Chiellinit nuk është serioz

Juve qetëson tifozët, lëndimi i Chiellinit nuk është serioz

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës

Herolind Shala në formacionin e javës në Superligën e Danimarkës

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain

Kur statistikat flasin, 25 vjeçari Icardi golashënues më i mirë se CR7 e Higuain